Грін Генк «Ну просто нереальна штука!»

Комплектация книг КМ-Букс до 5 рабочих дней!

Описание

Карли просто з’явилися. Блукаючи Нью-Йорком о третій ночі, молода дизайнерка Ейпріл Мей натикається на гігантську статую. Захоплені її масштабом та детальною пропрацьованістю, Ейпріл та її друг Енді знімають про неї відео — і ще до ранку воно набирає мільйони переглядів. Карли з’явилися у десятках міст по всьому світу — від Пекіна до Буенос-Айреса — а Ейпріл, як перша їх документаторка, опиняється в потужному коловороті світових медіа. Ейпріл вхопилася за можливість залишити свій слід в історії, але тепер їй доведеться розібратися з впливом своєї новоспеченої слави на власні особисті стосунки, безпеку та ідентичність. А людство чекає від Ейпріл відповіді не лише на питання, що таке ці Карли, але й чого вони від нас хочуть.
Генк Ґрін — американський відеоблогер, інтернет-продюсер, музикант, автор, підприємець та генеральний директор. Він відомий через YouTube-канал «Vlogbrothers», де він зараз зі своїм старшим братом Джоном Ґріном регулярно завантажують розважальні та навчальні відео! «Це захоплива подорож і прискіпливе дослідження влади, що її дарує слава, а також нашої здатності розрізняти людину та бренд. Ґрін майстерно поєднує гумор, детективний сюжет і наукову фантастику в своєму динамічному дебютному романі». — Associated Press «Ну просто нереальна штука» — прекрасне дослідження того, чого ми, люди, можемо досягти, якщо ефективно співпрацюватимемо». — Джон Ґрін

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Чи є ще секс у місті?

Бушнелл Кендис

Чи є ще секс у місті?
135 грн.
Купить
Голова з площі Пігаль

Кокотюха Андрей

Голова з площі Пігаль
122 грн.
Купить
Три поверхи

Ешколь Нево

Три поверхи
153 грн.
Купить
Рудоволоса жінка

Памук Орхан

Рудоволоса жінка
135 грн.
Купить
Свежий ветер с моря. Записки одесского путешественника

Деменок Евгений

Свежий ветер с моря. ...
108 грн.
Купить
Експрес до Ґаліції

Коломийчук Богдан

Експрес до Ґаліції
120 грн.
Купить
Юра

Гримич Марина

Юра
136 грн.
Купить
Норвежский лес

Мураками Харуки

Норвежский лес
122 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.