Андрухович Юрий «Радіо ніч»

Комплектация книг Видавництво 21 2-5 рабочих дня!

Описание

Як і в «реальній дійсності», ще одна революція зазнала поразки. Можливо, тому, що втратила свого загадкового лідера. Йосип Ротський (не плутати ні з Йосіфом Бродським, ні з Йозефом Ротом), музичний герой барикад, змушений хоч кудись утікати, приміряючи на себе долю багатьох інших Йосипів. Його переслідують, і режимні спецслужби – це лише пів біди. Є ще недоречна любов, з якою не звладати, і банківська таємниця, з якою не впоратися. В’язничний досвід і мимовільно успішний теракт. А також розум і забуття, сміх і темрява, холод і пекло, іронія і щем. Останній сховок, звідки дозволено вести нічний етер. Чи справді останній?.. «Радіо Ніч» – найгостросюжетніший, а водночас найліричніший твір Юрія Андруховича. Простір, у якому авантюрний роман зустрічається з фентезі, а Девід Бові – з мандрівними музикантами Середньовіччя. В оформленні обкладинки використано картину Влода Костирка «Перепочинок під час утечі в Єгипет» (2020).

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Коли я бачила тебе востаннє

Лив Константин

Коли я бачила тебе ...
220 грн.
Купить
Торговець зброєю

Лорі Г'ю

Торговець зброєю
250 грн.
Купить
І тоді вона зникла

Джувелл Лайза

І тоді вона зникла
220 грн.
Купить
Знайди мене

Асіман Андре

Знайди мене
180 грн.
Купить
Крадійка книжок

Зусак Маркус

Крадійка книжок
179 грн.
Купить
Коли смерть дарує життя. Нотатки хірурга-трансплантолога

Мезріч Джошуа

Коли смерть дарує життя. ...
221 грн.
Купить
Радіо ніч

Андрухович Юрий

Радіо ніч
224 грн.
Купить
Чари Дельфеї

Рута Мария

Чари Дельфеї
190 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.