Гаррис Джоан «Шоколад»

Комплектация книг КСД в течение 1-5 дней

Описание

Чудова екранізація з Жульєт Бінош і Джонні Деппом у головних ролях! У маленькому французькому містечку — карнавал. І саме в цей час у ньому з`являються дві дивні особи — доросла й дитина. Віана Роше та її дочка Анук приїхали, щоб подарувати мешканцям міста небачену досі розкіш — цукерню. Місцевий священик обурений і ставить парафіян перед вибором — церква або шоколад. Якби ж цукерки й шоколадки жінки, чиє волосся пахне вітрами далеких країв, не були такими смачними! Якби вона не вміла вгадувати, чого саме потребує кожен, хто заходить до її крамнички! Тоді у цьому містечку не сталося б стільки драматичних подій... Відкрийте для себе рецепти щастя від Джоан Гаррис. Пориньте у світ шоколадної магії, і ви зрозумієте, що навіть за допомогою солодощів можна змінити життя — звісно, якщо ви маєте добре серце та гарні наміри.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Прогулки по Атлантиды

Бакис Святослав

Прогулки по Атлантиды
300 грн.
Купить
Блюз кентаврів

Вагнер Ян

Блюз кентаврів
140 грн.
Купить
Європейська абетка

Гаусс Карл-Маркус

Європейська абетка
90 грн.
Купить
Территория альфы

Субботина Ирина

Территория альфы
Предзаказ
451' по Фаренгейту

Брэдбери Рэй

451' по Фаренгейту
135 грн.
Купить
Вкусный кусочек счастья: Дневник толстой девочки, которая мечтала похудеть

Митчелл Энди

Вкусный кусочек счастья: ...
171 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.