Джонсон Адам «Син начальника сиріт»

Комплектация книг КСД в течение 1-5 дней

Описание

Для Адама Джонсона — американського романіста і неперевершеного майстра короткого оповідання, професора Стенфордського університету — журналістика і безпосередньо пов’язана з нею пропаганда, її вплив на свідомість людей завжди були предметом наукового вивчення. Роман «Син начальника сиріт» з’явився в 2012 році як результат подорожі в Північну Корею — країну одного з останніх тоталітарних режимів світу, країну, нецензуровані фотографії або відвертий журналістський репортаж з якої можуть коштувати життя. Перекладений майже на двадцять мов, «Син начальника сиріт» приніс Адаму Джонсону кілька літературних премій і нагород, найвищою з яких є Пулітцерівська премія за кращий художній твір 2013 року.

Чон До — син співачки, якої він зовсім не пам’ятає, та начальника табору для хлопчиків-сиріт — в дитинстві сам дав собі ім’я, отримавши цим право вибирати свою долю в країні, де навіть дихати можна тільки так, як визначено безсмертним вченням Великого Лідера. Боєць в темряві тунелів під демілітаризованою зоною, викрадач людей, радист-розвідник на риболовецькому суденці, на грудях якого для маскування замість портрета коханої витатуйоване журнальне обличчя кінозірки, одного разу вночі в ефірі чує голос американської мандрівниці-спортсменки. Голос, який стає для хлопця символом виклику темряві та неволі, кличе на допомогу… Стати особистим ворогом самого Кім Чен Іра, перемогти у смертельному двобої заради любові та згоріти в полум’ї цієї боротьби, не залишивши після себе навіть імені — щоб хоча б на мить відчути смак ковтка свободи.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Испанский смычок

Романо-Лакс Андромеда

Испанский смычок
84 грн.
Купить
Музыка любви

Бесерра Анхела

Музыка любви
61 грн.
Купить
На четвёртый раз везёт

Ингемарсон Кайса

На четвёртый раз везёт
61 грн.
Купить
Неподвластная времени

Бесерра Анхела

Неподвластная времени
60 грн.
Купить
Я скрипку слышала вдали...

Фидровская М.

Я скрипку слышала вдали...
30 грн.
Купить
Руїни бога

Аткинсон Кейт

Руїни бога
Предзаказ
Мата Хари. Авантюристка или шпионка?

Соколов Борис

Мата Хари. Авантюристка ...
Предзаказ
Дім для Дома

Амелина Виктория

Дім для Дома
Предзаказ
Хлопчик у смугастій піжамі

Бойн Джон

Хлопчик у смугастій піжамі ...
Предзаказ
Дорога святого Якова

Матияш Дзвинка

Дорога святого Якова
Предзаказ
Суддя та його кат

Дюрренматт Фридрих

Суддя та його кат
Предзаказ
Сфера

Эггерс Дэйв

Сфера
Предзаказ
Най сніжить. Три романтичні історії на свята

Грин Джон

Най сніжить. Три ...
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.