Генкок Кевін «Сьома сила»

Комплектация книг Основи 2-5 рабочих дня!

Описание

Кевін Генкок описує мандрівку довжиною понад 24 тисячі кілометрів, від його рідного міста Каско, штат Мен, до віддаленої спеціалізованої школи для індіанців на краю плато Колорадо, а тоді врешті—аж до Києва, Україна. Ця несподівана подорож—наче головоломка, в якій повно ключів до природи «влади», відповідей на питання, як її найретельніше використати й найширше розповсюдити. На своєму шляху автор зустрівся з безліччю людей, які надихають, та виняткових спільнот, що змінюють традиційні рамки організаційної досконалості, лідерства та слідування за лідером. Ці зустрічі зрештою породили низку інсайтів—як генеральні директор(к)и й інші лідер(к)и можуть елегантно зламати вкорінену на всій планеті ієрархічну модель управління, а натомість утвердити нове зведення правил, що передбачатиме більше залучення всіх людей, спільне лідерство, розосереджену владу й повагу до всіх голосів. «Потужно. По-справжньому. Трансформаційно. Ці три слова підсумовують ту мудрість і людяність, якими Кевін ділиться у книжці “Сьома сила”. Завдяки фокусу на питомій цінності кожної окремої особи, його візії та прикладам спільного лідерства від організацій з усього світу ця унікальна книжка з питань лідерства ефективно перевершує й підважує традиційну ієрархічну модель менеджменту. Якщо шукаєте свіжий, автентичний погляд на питання, як компанія може наснажити своїх людей, підвищити власну цінність для суспільства й ефективність,—то ось він.» — Рік Шумакер, LBM Journal.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Салимове Лігво

Кинг Стивен

Салимове Лігво
243 грн.
Купить
Позолочені вовки

Чокші Рошані

Позолочені вовки
250 грн.
Купить
Там де ліс зустрічає зорі

Вандера Гленді

Там де ліс зустрічає зорі
250 грн.
Купить
Сьома сила

Генкок Кевін

Сьома сила
315 грн.
Купить
Що знає вітер

Гармон Емі

Що знає вітер
260 грн.
Купить
Беззоряне море

Моргенштерн Эрин

Беззоряне море
270 грн.
Купить
Торговець зброєю

Лорі Г'ю

Торговець зброєю
250 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.