Фокс Кейт «Спостерігаючи за англійцями»

Комплектация книг Видавництво Старого Лева в течение 7 дней

Описание

«Вівсянка, сер», твідовий костюм, чай рівно о п’ятій, вишукані манери, аристократизм, снобізм, незворушність, гіперпунктуальність. Які ж насправді англійці? Відома дослідниця Кейт Фокс створила дивовижно точний і напрочуд дотепний портрет англійського суспільства. Вона дослідила англійський національний характер під антропологічним мікроскопом і показала читачам дивну та чарівну культуру, що керується цілими кодексами негласних норм та поведінкових кодів. Правила розмов про погоду чи секс, споживання їжі чи флірт, чим відрізняється «іронічний садовий гном» від звичайного, закони облаштування оселі, видимі та невидимі класові індикатори, особливості славнозвісного англійського гумору — усе це та багато іншого про звички англійців, їхні примхи, виверти та дивацтва у ґрунтовній та веселій книжці Кейт Фокс.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Сержант Пеппер и его одинокое сердце

Шаталов Сергей

Сержант Пеппер и его ...
54 грн.
Купить
Меняя лица

Хармон Эми

Меняя лица
231 грн.
Купить
Синдер & Элла

Орам Келли

Синдер & Элла
227 грн.
Купить
Снова любить...

Оклер Сара

Снова любить...
227 грн.
Купить
Любовь в каждой строчке

Кроули Кэт

Любовь в каждой строчке
246 грн.
Купить
Закон притяжения

Элкелес Симона

Закон притяжения
227 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.