Фокс Кейт «Спостерігаючи за англійцями»

Комплектация книг Видавництво Старого Лева до 5 рабочих дней!

Описание

«Вівсянка, сер», твідовий костюм, чай рівно о п’ятій, вишукані манери, аристократизм, снобізм, незворушність, гіперпунктуальність. Які ж насправді англійці? Відома дослідниця Кейт Фокс створила дивовижно точний і напрочуд дотепний портрет англійського суспільства. Вона дослідила англійський національний характер під антропологічним мікроскопом і показала читачам дивну та чарівну культуру, що керується цілими кодексами негласних норм та поведінкових кодів. Правила розмов про погоду чи секс, споживання їжі чи флірт, чим відрізняється «іронічний садовий гном» від звичайного, закони облаштування оселі, видимі та невидимі класові індикатори, особливості славнозвісного англійського гумору — усе це та багато іншого про звички англійців, їхні примхи, виверти та дивацтва у ґрунтовній та веселій книжці Кейт Фокс.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Прокрастинація

Бурка Джейн Б., Юен Ленора М.

Прокрастинація
135 грн.
Купить
Шлях до фінансової свободи

Шефер Бодо

Шлях до фінансової свободи
135 грн.
Купить
Жнець. Вигин коси. Книга 1

Шустерман Нил

Жнець. Вигин коси. Книга 1
143 грн.
Купить
Непорочный оргазм и другие женские истории

Садаф Дана

Непорочный оргазм и другие ...
68 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.