Тартт Донна «Таємна історія»

Комплектация книг КСД в течение 1-5 дней

Описание

Молодий каліфорнієць Річард Пейпен вступає до приватного коледжу в Новій Англії. Соромлячись свого походження, він із захватом дивиться на п’ятірку обраних — студентів, що навчаються на курсі давньогрецької в харизматичного професора Джуліана. Близнюки Чарльз і Камілла, інтелігентний Генрі, витончений Френсіс та веселий Банні — всі вони ніби оточені аурою недосяжності. Та ось завдяки щасливому випадку Річард стає студентом Джуліана і входить до цієї закритої спільноти. Молоді люди майже весь час разом, і ніщо не віщує біди. Проте любов до античної культури врешті-решт призводить до зовсім не давньогрецької трагедії, і на землю біля коледжу проливається кров… «Таємна історія» тріумфальна… Надзвичайно яскравий роман із напрочуд продуманим сюжетом… Переконливий, інтелектуальний і майстерно написаний. The New York Times Про автора: Донна Тартт — сучасна американська письменниця, авторка світових бестселерів «Таємна історія», «Маленький друг» і «Щиголь», лауреатка Пулітцерівської премії, володарка медалі Ендрю Карнеґі. Входить до списку ста найвпливовіших людей світу за версією журналу «Time».

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Невероятное путешествие Вивьен Маршалл

Кёрк Шеннон

Невероятное путешествие ...
90 грн.
Купить
Додому

Кобен Г.

Додому
103 грн.
Купить
Гра янгола

Сафон Карлос Руис

Гра янгола
130 грн.
Купить
Аляска

Бут Сергей

Аляска
67 грн.
Купить
Іствікські відьми

Апдайк Джон

Іствікські відьми
103 грн.
Купить
Листи з того світу

Бут Сергей

Листи з того світу
58 грн.
Купить
З Елеанор Оліфант усе гаразд

Ханимен Гейл

З Елеанор Оліфант усе ...
126 грн.
Купить
Жорстоке небо

Кидрук Макс

Жорстоке небо
103 грн.
Купить
Второй шанс

Коэн Дж.

Второй шанс
117 грн.
Купить
Я напишу еще одну строку...

Марковский Борис

Я напишу еще одну строку...
135 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.