Винничук Юрий «Танго смертi»

Комплектация книг 2Фолио в течение 5-10 дней

Описание

Юрій Винничук (нар. 1952 р.) — відомий український письменник, поет, драматург, літературний діяч. Живе і працює у Львові. У видавництві «Фоліо» 2012 року вийшов друком його роман російською «Весенние игры в осенних садах». Події у новому романі Юрія Винничука «Танґо смерті» розгортаються у двох сюжетних зрізах. У довоєнному Львові і під час Другої світової четверо друзів — українець, поляк, німець і єврей, батьки яких були бійцями армії УНР і загинули у 1921 році під Базаром, — переживають різноманітні пригоди, закохуються, воюють, але за будь-яких катаклізмів не зраджують своєї дружби. Паралельно у наші дні відбуваються інші події з іншими героями. І не лише у Львові, але й у Туреччині. Проте яким чином обидві сюжетні лінії зійдуться докупи, довідаєтеся у несподіваному фіналі.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Кохання під час холери

Маркес Гарсиа Габриэль

Кохання під час холери
180 грн.
Купить
Сержант Пеппер и его одинокое сердце

Шаталов Сергей

Сержант Пеппер и его ...
54 грн.
Купить
Меняя лица

Хармон Эми

Меняя лица
231 грн.
Купить
Синдер & Элла

Орам Келли

Синдер & Элла
227 грн.
Купить
Снова любить...

Оклер Сара

Снова любить...
227 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.