Сафон Карлос Руис «Тінь вітру»

Комплектация книг КСД 2-5 рабочих дня!

Описание

«Тінь вітру» — перша книжка із циклу романів, дія яких відбувається в літературному всесвіті Цвинтаря забутих книжок. Вона перекладена більш ніж 30 мовами й видана у 40 країнах світу загальним накладом 10 мільйонів примірників. Книжка містить цілий світ. Вона може відповісти на багато запитань, а інколи може втрутитися у ваше життя — і змінити його до невпізнання… Знайшовши на Цвинтарі забутих книжок твір маловідомого письменника, юний Даніель за одну ніч прочитує його. І розуміє, що віднині життя не буде таким, як раніше. Про що ця історія? Про вигадливі лабіринти фантазії? Про диявола, який сходить зі сторінок книжки й починає плутати карти всім дійовим особам? Про війну, яка нівечить людські життя? Так, але передусім це, звісно, історія про кохання, про вічний потяг душ і тіл, заради якого тільки й варто жити.

Отзывы
Что еще купить
Радуйся, жінко!

Савка Мар'яна

Радуйся, жінко!
147 грн.
Купить
Смішні кохання

Кундера Милан

Смішні кохання
147 грн.
Купить
Дев’ять незнайомців

Мориарти Лиана

Дев’ять незнайомців
162 грн.
Купить
Вуличний кіт на ім'я Боб

Боуэн Джеймс

Вуличний кіт на ім'я Боб
135 грн.
Купить
Як перемогти Росію у війні майбутнього

Горбулiн Володимир

Як перемогти Росію у війні ...
173 грн.
Купить
Дорослі дівчата

Армлос Каріна

Дорослі дівчата
179 грн.
Купить
Солодке життя

Малиновський Роман

Солодке життя
171 грн.
Купить
Дівчатка

Глібчук Уляна

Дівчатка
158 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.