Вишневский Януш Леон «Усі мої жінки. Пробудження»

Комплектация книг Рідна мова до 5 рабочих дней!

Описание

Він, головний герой, — відомий польський математик, нарцистичний професор, що поставив роботу на перше місце й постійно легковажив почуттями людей, які його любили. Та про це можна дізнатися тільки після розкручування своєрідної спіралі — стисненої памяті, що поступово повертається до Нього в лікарні. Він згадує не тільки свій останній день перед утратою свідомості на залізничному вокзалі нідерландського містечка Апельдоорн, а й найголовніші моменти всього життя. Його доглядальниця Лауренція каже, що поки Він був у комі до Нього приходили різні жінки: донька, колишні знайомі, коханки. Вони подовгу сиділи біля Його ліжка, говорили до Нього й навіть плакали. Не приходила лише Вона. Він починає згадувати всіх, з ким довелося перетнутися в житті. І поступово розуміє, що був сконцентрований тільки на собі, а через це страждали всі близькі для Нього люди. Чи стане це усвідомлення пробудженням для Його душі й тіла? Чи вже запізно?

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Жнець. Вигин коси. Книга 1

Шустерман Нил

Жнець. Вигин коси. Книга 1
143 грн.
Купить
Непорочный оргазм и другие женские истории

Садаф Дана

Непорочный оргазм и другие ...
68 грн.
Купить
Небесное пламя. Персидский мальчик. Погребальные игры

Рено Мэри

Небесное пламя. Персидский ...
261 грн.
Купить
Дорога

Маккарти Кормак

Дорога
48 грн.
Купить
Шлюбний договір

Ричмонд Мишель

Шлюбний договір
225 грн.
Купить
Усе від А до Я

Джонсон Дэбби

Усе від А до Я
204 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.