Ерцог Моріс «Аннапурна. Легендарна історія про перше сходження на восьмитисячник»
Жанр: Нон-фикшн

Комплектация книг Наш Формат 2-5 рабочих дня!

Описание
Перемога або смерть — інших варіантів у цієї експедиції не було. У 1950 році дев’ятеро французьких відчайдухів кинули виклик людській природі та підкорили вершину, якої навіть не існувало на карті. Уперше в історії люди піднялися на висоту 8091 метр. З якими труднощами вони стикалися? Як воно — долати нестерпний холод, воювати зі стихіями та впритул наближатися до смерті? Як це — шмагати обморожені руки й ноги мотузками, щоб відновити кровообіг? І головне — заради чого такі жертви? У цій книжці Моріс Ерцоґ детально й послідовно розповідає про їхню експедицію, вихід за межі власних можливостей, відчай і розпуку, надію і світло в очах альпіністів, змагання з природою і ціну перемоги. Сліди боротьби лишилися на їхніх тілах, але вони здобули значно більше: зустрілися зі свободою та під іншим кутом поглянули на сенс людського життя..
ПРО АВТОРА Моріс Ерцоґ (1919–2012) — французький альпініст та очільник експедиції 1950 року, яка без сучасного спорядження й використання кисню піднялася на восьмитисячник. Під час сходження втратив майже всі пальці, тому книжку «Аннапурна» не написав, а надиктував. У 1958–1963 роках — міністр молоді та спорту, у 1970–1995-х — член Міжнародного олімпійського комітету.
Отзывы
Что еще купить
Таємниця на ім’я Лаґерфельд

Аллен-Карон Лорен

Таємниця на ім’я ...
260 грн.
Купить
Клара і Сонце

Исигуро Кадзуо

Клара і Сонце
216 грн.
Купить
Світанок Samsung

Кейн Джефрі

Світанок Samsung
198 грн.
Купить
Бляшаний чоловік

Вінман Сара

Бляшаний чоловік
180 грн.
Купить
Кримський інжир. Чаїр (українською та кримсько­татарською мовами)

Сборник

Кримський інжир. Чаїр ...
250 грн.
Купить
Джинго

Пратчетт Терри

Джинго
220 грн.
Купить
Антологія сучасної німецькомовної поезії зі Швейцарії в українських та російських перекладах

Сборник

Антологія сучасної ...
225 грн.
Купить
Волга, Волга

Єргович Мілєнко

Волга, Волга
189 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.