Ридли Мэтт «Еволюція всього. Як виникають нові ідеї»
Жанр: Нон-фикшн

Комплектация книг КМ-Букс 2-5 рабочих дня!

Описание

Людське суспільство постійно еволюціонує. Зміни в технологіях, мові, моралі та суспільних відносинах загалом можуть бути як послідовними і поступальними, так і спонтанними й невідворотними. Вони відбуваються у певному порядку, під час переходу від одного етапу розвитку до іншого, нерідко стають результатом людських проб та помилок - тобто це один із варіантів природного добору. Багато що у світі є наслідком дії людини, однак не її задуму: світ еволюціонує в результаті взаємодії мільйонів людей, а не за планом окремих осіб. Спираючись на неймовірні відкриття у сфері точних наук, економіки, історії, політики та філософії, Метт Рідлі спростовує загальні уявлення про те, що найважливіші події і тенденції сьогодення визначаються на найвищих щаблях. Навпаки, наші найбільші досягнення розвиваються "знизу-вгору". У цій книзі, що охоплює широкий спектр питань, автор блискуче обґрунтовує дію еволюції, але не задуму як сили, що значною мірою сформувала нашу культуру, технології, світогляд і продовжує формувати наше майбутнє. Метт Рідлі - автор низки відзначених різноманітними нагородами книг, найпопулярнішими серед яких є "Геном: автобіографія виду у 23 главах", "Раціональний оптиміст: як еволюціонує добробут" та "Червона королева: секс і еволюція природи людини". У світі продано понад мільйон примірників його літературних творів, перекладених 30 мовами. Метт регулярно пише для The Wall Street Journal та The Times, є членом Палати лордів. "Дуже розумний і непримиримо критичний щодо традиційних уявлень погляд на світ". - The New York Times Book ReviewКнига «Еволюція всього. Як виникають нові ідеї»

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Звідки (майже) все взялося. За матеріалами журналу New Scientist

Лоутон Грем

Звідки (майже) все взялося. ...
162 грн.
Купить
Підсвідомість. Як інтуїтивний розум людини керує її поведінкою

Млодинов Леонард

Підсвідомість. Як ...
158 грн.
Купить
Конфлікти, що змінили світ

Сборник

Конфлікти, що змінили світ
158 грн.
Купить
Неймовірний проект. Дружба, що трансформувала наше уявлення про людську свідомість

Льюис Майкл

Неймовірний проект. ...
149 грн.
Купить
Сніданок з Ейнштейном: екзотична фізика у повсякденному

Орзел Чед

Сніданок з Ейнштейном: ...
158 грн.
Купить
Сповідь колишньої коханки

Набокова Ника

Сповідь колишньої коханки
162 грн.
Купить
Вишукане мистецтво прибирання по-шведськи

Магнуссом Маргарета

Вишукане мистецтво ...
113 грн.
Купить
Спорт у тіні імперій

Рокіта Збігнев

Спорт у тіні імперій
135 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.