Індсет Андерс «Квантова економіка»
Жанр: Нон-фикшн

Комплектация книг ArtHuss 5 рабочих дней!

Описание
Якщо ми хочемо зрозуміти суспільство, ми повинні переглянути економіку. У Q-економіці ми скорочуємо споживання, впроваджуємо повторне використання та переглядаємо наші бізнес-моделі. Ми будуємо нові глобальні інститути, радикально переглядаємо спосіб навчання наших дітей і знаходимо шляхи подолання розриву між технократичною елітою та робітниками. У квантовій економіці лінійні пояснювальні моделі, кінечні моделі та жорсткі ієрархії більше не працюють. Натомість постійно з’являються нові зв’язки та взаємозалежності. Світ не раціональний, і економіка теж. У новій квантовій парадигмі мова йде вже не про «або-або», а про «і те, і те». Йдеться не про перемогу чи програш, а про те, щоб грати так довго, як ми можемо. Зараз ми знаходимось на переломному етапі в історії людства. Технології врятують людство, але хто врятує Людину? Ми повинні вирішити, чи підемо ми разом чи об’єднаємось, щоб працювати над керівним баченням та новою нескінченною операційною системою для економіки.
Отзывы
Что еще купить
Квантова економіка

Індсет Андерс

Квантова економіка
378 грн.
Купить
Повага: як діяти, коли зазіхають на твої особисті кордони

Коллектив авторов

Повага: як діяти, коли ...
372 грн.
Купить
Арешт ≠ в’язниця

Дульський Олександр

Арешт ≠ в’язниця
359 грн.
Купить
Життя після Google. Занепад великих даних і становлення блокчейн-економіки

Гілдер Джордж

Життя після Google. Занепад ...
288 грн.
Купить
Легко. Мистецтво простого життя без турбот і стресу

Джей Френсін

Легко. Мистецтво простого ...
311 грн.
Купить
Майбутнє ближче, ніж здається. Як технології змінюють бізнес, промисловість і наше життя

Котлер С.

Майбутнє ближче, ніж ...
299 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.