Вааль Франс «Наша внутрішня мавпа»
Жанр: Нон-фикшн

Комплектация книг Альпина-Украина 2-5 рабочих дня!

Описание
Книжка одного з найвідоміших приматологів світу Франса де Вааля присвячена еволюційним джерелам людської натури, її двоякості та біологічним витокам. Де Вааль розглядає чотири ключові сторони нашої природи — прагнення до влади, потребу в сексі, схильність до актів насильства та проявів доброти — і на основі багаторічних спостережень за людиноподібними мавпами доводить, що все це повною мірою характерно й для них. У своїй роботі він наводить аргументи на користь уявлення про людину як про соціальну тварину, «біполярну мавпу», однаково схожу на агресивних, схильних до конкуренції шимпанзе та емпатичних гедоністів бонобо. Не ігноруючи ниці сторони людської природи, де Вааль приділяє особливу увагу її позитивним, моральним проявам і тому, як ці дві сторони поєднуються й доповнюють одна одну, адже вони рівноцінно важливі для еволюції нашого виду зокрема та виживання цивілізації загалом.
Отзывы
Что еще купить
Як дитині потрапити в кіно. Практичний посібник для батьків

Дорошенко Наталія

Як дитині потрапити в кіно. ...
250 грн.
Купить
Діти екранів. Як узяти найкорисніше і мінімізувати шкоду в цифрову епоху

Майнер Джуліанна

Діти екранів. Як узяти ...
240 грн.
Купить
Тайм-менеджмент. Як усе встигнути?

Зверева Нина

Тайм-менеджмент. Як усе ...
320 грн.
Купить
Наша внутрішня мавпа

Вааль Франс

Наша внутрішня мавпа
311 грн.
Купить
Чому ми такі ненажери. Як приборкати апетит

Дженкінсон Ендрю

Чому ми такі ненажери. Як ...
243 грн.
Купить
Ложка, що зникає

Кин Сэм

Ложка, що зникає
300 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.