Круторогов Кирилл «Бомбардир»

Комплектация книг Фабула 2-5 рабочих дня!

Описание

"Бомбардир" — дебютний роман відомого українського журналіста, одного з найкращих у нашій країні футбольних коментаторів — Кирила Круторогова. І цей дебют — справжній успіх, тому що автору вдалося передати магію великої гри, яка для тих, хто дарує нам насолоду своєю майстерністю й мужністю, не закінчується з фінальним свистком. Адже футбол — це не тільки перемоги і поразки, слава, контракти й гонорари зірок. Це пекельний труд, жертви, жорстокі травми, розчарування і втрати. Це особливі характери, це проблеми, про які ми, поціновувачі футбола, часто не маємо уявлення, а також фанатична віра в успіх і відмова від багатьох простих радостей. Одне слово — ціле життя, сповнене драматизму й конфліктів.

Отзывы

Доброго дня! Я полюбляю футбол і мене зацікавила книга з назвою "#Бомбардир" українського журналіста Кирила Круторогова. Перш за все, хочу від щирого серця побажати автору продовжити працювати над своїм стилем, бо книга-дебют дуже сподобалася. Рекомендую її до прочитання як шанувальникам футболу, так і тим, хто до цього виду спорту байдужий. Це книга про околофутбольне життя, яке нам, пересічним людям, не відомо і залишається за лаштунками. Бажаю приємного і швидкого читання, бо просто не помічаєш часу беручи цю книгу. Дякую KNIGing за якісну доставку і приємну ціну :)
Кирилл Чубук 2017-08-24 13:07:33

Написать отзыв

Что еще купить

Час і гроші

Коваль Наталья

Час і гроші
108 грн.
Купить
Додаємо. Віднімаємо. Множимо

Коваль Наталья

Додаємо. Віднімаємо. ...
108 грн.
Купить
Невже це все через їжу?! Лайфхаки з правильного харчування для підлітків

Сердюк Мария

Невже це все через їжу?! ...
149 грн.
Купить
Всесвіт. Людина. Земля

Гродська Галина

Всесвіт. Людина. Земля
135 грн.
Купить
Щоб ти став кращим

Сухомлинский Василий

Щоб ти став кращим
105 грн.
Купить
Станьте щасливими за 21 день

Хей Луиза

Станьте щасливими за 21 ...
135 грн.
Купить
Собакознавство. Що собаки знають, бачать і відчувають нюхом

Горовиц Александра

Собакознавство. Що собаки ...
149 грн.
Купить
Білети для підготовки водіїв категорій АВ

Дерех З.Д.

Білети для підготовки ...
125 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.