Гейнор Алтонен «Історія архітектури»

Комплектация книг Pelican в течение 1-5 дней

Описание

Будівельне мистецтво в усіх його проявах, від стародавніх амфітеатрів до сучасних будівель, супроводжує нас протягом усього життя. Ця книжка --захоплива розповідь про споруди цивілізацій різних епох, про архітектурні прийоми, до яких удавалися зодчі всіх часів у пошуках відповідей на мінливі вимоги історії. Написані доступною мовою статті познайомлять читача з історією архітектури, починаючи з епохи античності й закінчуючи новітніми тенденціями в мистецтві будівництва. Тематичні розвороти присвячені видатним архітекторам-новаторам, унікальним будівлям і найяскравішим архітектурним стилям. Прекрасно оформлене керівництво, проілюстроване понад 420 кольоровими фотографіями, розраховане на всіх, хто любить відвідувати міські майдани, палаци, замки та собори, а також хоче якнайбільше дізнатися, зрозуміти побачене.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Искусство войны

Сунь-Цзы

Искусство войны
162 грн.
Купить
Большая энциклопедия науки. 100 главных научных открытий

Волосецкий Антон

Большая энциклопедия ...
586 грн.
Купить
Беременность день за днем: книга-консультант от зачатия до родов

Кайнер Ф.

Беременность день за днем: ...
Предзаказ
Рисование акварелью без помощи учителя. Академия художествъ

Сборник

Рисование акварелью без ...
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.