Коллектив авторов «Як пити вино. Найпростіший спосіб дізнатися, що вам смакує»

Комплектация книг Vivat 1 рабочй день!

Описание
Не розгубитися, побачивши винну карту в ресторані, вміло дібрати вино, яке смакує до певної страви, та розрізнити дорогий напій і дешеву підробку — для любителів вина такі навички просто обов’язкові. Але ж як цього навчитися, коли сомельє — найбільші знавці всіх винних мудрощів — оперують геть незрозумілими словами, а деякі запитання ніби й ніяково їм поставити: наприклад, як виробляють ігристе та що таке рожеве вино? Ця книжка стане в пригоді гурманам, які хочуть дізнатися, вино з якого регіону їм може сподобатися та чому більшість людей неправильно його зберігає. І ви більше не розгубитеся в магазині, вибираючи між шенен блан і монтепульчано.
Ґрант Рейнольдс — відомий сомельє, який потрапив до рейтингу Forbes 30 Under 30 2017 року та здобув статус найкращого нового сомельє від Wine & Spirits 2013 року. Писав про вино для Vanity Fair. Власник винної крамниці Parcelle, партнер Delicious Hospitality Group, а також відповідає за винну карту в Charlie Bird, одному з найкращих винних ресторанів США. Кріс Стенґ — співзасновник і СЕО гастрономічного проєкту The Infatuation. У 2015 році його жартівливий огляд вигаданого ресторану номіновано на Премію Фонду Джеймса Берда. Журнал Financial Times 2019 року назвав Стенґа «ймовірно, найвпливовішим ресторанним оглядачем Америки». Перш ніж пов’язати життя з тематикою їжі, був віцепрезидентом з маркетингу лейблу Atlantic Records.

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.