Карачина Мари «Never Stop»

Комплектация книг Видавництво Старого Лева в течение 1-5 дней

Описание

Хочете змінити своє життя, але не наважуєтеся зробити перший крок? Мрієте стати стрункими й здоровішими, та не знаєте з чого почати? Намагаєтеся подолати стрес та впорядкувати свої думки? Не відкладайте «на завтра». Ця книжка — добрий спосіб почати позитивні зміни вже сьогодні. Марі Карачина — учасниця світових марафонів та півмарафонів, фітнес-тренер та засновниця клубу «Skinny&Strong», переконана, що біг — це значно більше, аніж просто вид спорту. Це спосіб впорядкувати своє життя, загартувати дух та силу волі, навчитися ставити цілі й досягати їх. Адже рух — це життя. А книжка, яку ви тримаєте у руках, — лише маленький стимул, перший крок, щоб змінити звички та почати вдосконалювати світ навколо вас. Тож одягайте кросівки і neverstop! У книжці використано фото: Дмитро Коваленко, Геннадій Біляєв, Гліб Рульов, Константін Родіков, Олексій Чарей. Фото на обкладинці – Гліб Рульов.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Ринкові площі історичних міст

Рыбчинский Олег

Ринкові площі історичних ...
125 грн.
Купить
12 неймовірних жінок: про цінності, які творять людину

Савка Мар'яна

12 неймовірних жінок: про ...
95 грн.
Купить
Велика магія

Гилберт Элизабет

Велика магія
143 грн.
Купить
Проект Щастя

Рубин Гретхен

Проект Щастя
143 грн.
Купить
12 важелів успіху

Кови Стивен

12 важелів успіху
114 грн.
Купить
WAKE UP! (Прокидаємось!) або Як перестати жити на автопілоті

Барез-Браун Крис

WAKE UP! (Прокидаємось!) або Як ...
209 грн.
Купить
Державне багатство народів

Деттер Даг

Державне багатство ...
114 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.