Колберт Элизабет «Шосте Вимирання: неприродна Історія»

Комплектация книг Наш Формат до 5 рабочих дней!

Описание

У 2015 році за книгу «Шосте вимирання» Елізабет Колберт отримала Пулітцерівську премію. Робота американської журналістки входить у топ-10 найкращих книг 2010-го року за версією New York Times та очолила сотню кращих нон-фікшн книг усіх часів за версією The Guardian. «Шосте вимирання» - фіналіст The National Book Critics Circle Awards. Під час роботи над книгою авторка побувала майже на всіх континентах, відвідала наукові бази в тропіках Амазонії і на островах Великого Бар'єрного рифу, спілкувалася з сотнями людей. Колберт шукає відповідь на питання, що станеться, якщо темпи вимирання прискоряться. Ця книга – не наукова праця. Вона - швидше велетенська стаття для суспільно-природничого журналу зі світовим ім’ям, яку ми маємо можливість читати українською.

Отзывы

Прекрасная книга! Видно что труд, а не фанфик одного дня. Автор самолично путешествовала, узнавала проблемы которые есть сейчас и появляются и донесла до нас в этой книге. Не зря лауреат пулитцеровской премии, превосходная книга!
Кристина 2017-03-30 18:18:46

Написать отзыв

Что еще купить

Притчи. Том 2

Сборник

Притчи. Том 2
167 грн.
Купить
Бонжур, щастя! Як отримувати радість від життя

Каллан Джейми Кэт

Бонжур, щастя! Як ...
109 грн.
Купить
Дао Вінні-Пуха. Принципи даосизму на прикладі найвідомішого у світі ведмедя

Гофф Бенджамин

Дао Вінні-Пуха. Принципи ...
71 грн.
Купить
Що відомо француженкам: про кохання, секс й інші сердечні питання

Оливье Дебра

Що відомо француженкам: ...
95 грн.
Купить
Вино по бокалам

Кларк Оз

Вино по бокалам
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.