Брэм Альфред «Ссавці. Д-К»

Комплектация книг КСД в течение 1-5 дней

Описание

Ім’я Альфреда Брема, славетного мандрівника і знавця тваринного світу, відоме кожному з нас із дитинства. Його чудові статті про звірів, птахів, риб і комах, написані образною мовою, дають змогу не тільки дізнатися про звички, середовище існування та спосіб життя братів наших менших, а й зануритися в атмосферу дивовижних подорожей, пригод і відкриттів. Це унікальне серійне видання засноване на багатотомній праці «Життя тварин», яка принесла Брему світову славу, та доповнене сучасною інформацією: нарисами і коментарями біологів і натуралістів. Статті про тварин проілюстровані знаменитими «бремовськими» малюнками, а також світлинами. Цей універсальний довідник, що охоплює більшість представників земної фауни, — один із найкращих путівників по джунглях і пустелях, морях і саванах!

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Ссавці П - Я

Брэм Альфред

Ссавці П - Я
45 грн.
Купить
Ссавці. А-Г

Брэм Альфред

Ссавці. А-Г
45 грн.
Купить
Природа 3 в 1

Карновски

Природа 3 в 1
Купить
Магистр-джедай Йода загадывает загадки

Бозек-Пирс М.

Магистр-джедай Йода ...
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.