Сміт Деніел «Думати, як Вінстон Черчилль»

Комплектация книг КМ-Букс до 5 рабочих дней!

АКЦИЯ до 31 октября
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 450 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

Вінстон Черчилль, який двічі був прем’єр-міністром Великої Британії, назавжди залишиться в пам’яті як видатний лідер, що привів свою країну до перемоги у Другій світовій війні. Його девіз — «Ніколи не здавайтесь!» — та палкі промови по радіо надихали британців чинити запеклий опір нацистській загрозі, коли Британія опинилася сам на сам із ворогом, який окупував усю Європу. Надзвичайно успішний політик був також офіцером збройних сил Великої Британії, журналістом, істориком, письменником, лауреатом Нобелівської премії з літератури. Для широкого кола читачів. Ця книга розповість про визначні моменти та ключові принципи життя Вінстона Черчилля, про його власну філософію та рішення. Ця книга навчить вас мислити так само, як Черчилль! Дізнайтесь, як він подолав особисту та професійну невдачу, познайомтеся з афоризмами й уривками з творів великої людини!

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Думати, як Білл Гейтс

Смит Дэниэл

Думати, як Білл Гейтс
95 грн.
Купить
Думати, як Стівен Гокінг

Смит Дэниель

Думати, як Стівен Гокінг
95 грн.
Купить
Думати, як Зигмунд Фрeйд

Смит Дэниэл

Думати, як Зигмунд Фрeйд
105 грн.
Купить
Думати, як Шерлок Холмс

Сміт Деніел

Думати, як Шерлок Холмс
95 грн.
Купить
Твій мозок у роботі. Як припинити відволікатися і працювати продуктивніше

Рок Дэвид

Твій мозок у роботі. Як ...
200 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.