Ялом Ирвин «Ліки від коханя та інші оповіді психотерапевта»

Комплектация книг КСД 2-5 рабочих дня!

Описание

Ірвін Ялом – жива легенда психоаналізу, засновник школи екзистенціальної психології, доктор медичних наук і професор Стенфордського університету, автор кількох науково-популярних бестселерів, серед яких «Ліки від кохання…» чи не найуспішніший. Реальні історії пацієнтів – одруженої жінки, чиє життя руйнує нерозділене кохання до молодого лікаря, самотньої дівчини, яка за маскою веселунки і десятками фунтів зайвої ваги приховує страх смерті, і лікаря, який, залишаючись для них зразком сили та впевненості, щиро намагається подолати власні психологічні проблеми і змінюється разом із пацієнтами. Його метод – це унікальний підхід до окремої особистості, а кожна історія – схожий на детектив пошук прихованої проблеми, з якою тепер будуть боротися двоє – лікар і пацієнт.
Ірвін Ялом – відомий американський психотерапевт, один з найяскравіших представників екзистенційно-гуманістичного напряму, автор фундаментальних праць з групової та екзистенційної психології. Але в цій книжці Ірвін виступає не лише як теоретик, але й як досвідчений практик, який вирішив поділитися з читачами найбільш цікавими історіями своїх пацієнтів.
Беззаперечний літературний дар і мужність автора, який з готовністю розкриває читачам і секрети «професійної кухні», і свої особисті прорахунки й помилки, перетворює кожну з новел книжки на захопливе читання як для професіоналів, так і для широкого кола читачів. Адже ці проблеми актуальні для всіх: біль втрати, неминучість старіння й смерті, гіркота нерозділеного кохання, страх свободи.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Якщо з дитиною складно

Петрановская Людмила

Якщо з дитиною складно
86 грн.
Купить
Маленька книжка поганого настрою

Соннинен Лотта

Маленька книжка поганого ...
104 грн.
Купить
Ти - супер! Як адаптуватися до змін, долати невдачі й жити осмислено

Пасрич Нил

Ти - супер! Як адаптуватися ...
90 грн.
Купить
Коротко і по суті. Мистецтво визначати пріоритети

Маккеон Грег

Коротко і по суті. ...
81 грн.
Купить
Живи на всі сто. Як зробити свій день продуктивним

Вэбб Кэролин

Живи на всі сто. Як зробити ...
81 грн.
Купить
Перехрестя

Чеповой Владимир

Перехрестя
86 грн.
Купить
Думати, як Барак Обама

Смит Дэниэл

Думати, як Барак Обама
104 грн.
Купить
Ефективність: для тих, хто працює з інформацією

Голубев Виталий

Ефективність: для тих, хто ...
105 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.