Джей Френсін «Легко. Мистецтво простого життя без турбот і стресу»

Комплектація книг КМ-Букс 1 робочий день!

Опис
Від авторки бестселера "Радощі мінімалізму" Нехай це маленьке чудове слово "легко" стане вашою мантрою, вашим життєвим кредо. Нову книгу Френсін Джей можна позиціонувати як своєрідну збірку рецептів з мінімалізму. Якщо ви хочете навести лад у шафі, вивільнити час для улюбленої справи або позбутися нав'язливого почуття провини, відкрийте відповідну сторінку, і ви отримаєте необхідну допомогу. Книга "Легко" допоможе відновити контроль над життям. Прочитайте цю книгу і дізнайтеся, як можна полегшити: - Свої запаси: створіть затишний простір з улюбленими речами. - Свою ходу: менше споживайте, живіть у гармонії з природою. - Свій стрес: відмовтеся від неважливих справ, отримуйте насолоду від життя. відмовтеся від неважливих справ, отримуйте насолоду від життя. - Свій дух: очистіть свій розум і серці від небажаного емоційного багажу. Лише кілька хвилин читання щодня - і ви зможете скинути свій тягар, легко та гідно рухатися вперед. "Легко" - це цілісна філософія життя. Коли вас спокушає імпульсивне бажання щось купити, коли ви намагаєтесь протистояти бажанню з'їсти зайвий смаколик чи не в змозі сказати "ні" певному зобов'язанню, згадайте коротеньке сло-во "легко" - і ви подолаєте власні сумніви та вагання. Це ж так просто і легко! А "написані від руки" цитати й ілюстрації роблять цю корисну книгу ще й приємним чтивом, джерелом позитивної енергії та натхнення.

Гарантія збереження !

Український книжковий інтернет-магазин "KNIGIng" несе повну відповідальність за збереження і цілісність при доставці замовлення.
Упакування в щільний тришаровий гофрований картон марки Т21. Захищаємо куточки книжок, роблячи спеціальну картонну вставку. Забезпечуємо пило- та вологозахист, застосовуючи обгортання в стрейч-плівку картонного упакування.