Джей Френсін «Легко. Мистецтво простого життя без турбот і стресу»

Комплектация книг КМ-Букс 5 рабочих дней!

Описание
Від авторки бестселера "Радощі мінімалізму" Нехай це маленьке чудове слово "легко" стане вашою мантрою, вашим життєвим кредо. Нову книгу Френсін Джей можна позиціонувати як своєрідну збірку рецептів з мінімалізму. Якщо ви хочете навести лад у шафі, вивільнити час для улюбленої справи або позбутися нав'язливого почуття провини, відкрийте відповідну сторінку, і ви отримаєте необхідну допомогу. Книга "Легко" допоможе відновити контроль над життям. Прочитайте цю книгу і дізнайтеся, як можна полегшити: - Свої запаси: створіть затишний простір з улюбленими речами. - Свою ходу: менше споживайте, живіть у гармонії з природою. - Свій стрес: відмовтеся від неважливих справ, отримуйте насолоду від життя. відмовтеся від неважливих справ, отримуйте насолоду від життя. - Свій дух: очистіть свій розум і серці від небажаного емоційного багажу. Лише кілька хвилин читання щодня - і ви зможете скинути свій тягар, легко та гідно рухатися вперед. "Легко" - це цілісна філософія життя. Коли вас спокушає імпульсивне бажання щось купити, коли ви намагаєтесь протистояти бажанню з'їсти зайвий смаколик чи не в змозі сказати "ні" певному зобов'язанню, згадайте коротеньке сло-во "легко" - і ви подолаєте власні сумніви та вагання. Це ж так просто і легко! А "написані від руки" цитати й ілюстрації роблять цю корисну книгу ще й приємним чтивом, джерелом позитивної енергії та натхнення.
Отзывы
Что еще купить
Інкогніто. Таємне життя мозку

Иглмен Дэвид

Інкогніто. Таємне життя ...
234 грн.
Купить
Радість руху. Як фізична активність додає впевненості, зближує людей і робить їх щасливішими

Макгонигал Келли

Радість руху. Як фізична ...
240 грн.
Купить
Повага: як діяти, коли зазіхають на твої особисті кордони

Коллектив авторов

Повага: як діяти, коли ...
323 грн.
Купить
Вікова психологія. 5-те видання

Савчин Мирослав, Василенко Леся

Вікова психологія. 5-те ...
266 грн.
Купить
Думай сам: розвиваємо критичне мислення

Деббинк Андреа

Думай сам: розвиваємо ...
274 грн.
Купить
Хочу й буду. 6 правил щасливого життя, або Метод Лабковського в дії

Лабковский Михаил

Хочу й буду. 6 правил ...
270 грн.
Купить
Tiny Habits. Крихітні звички, які змінюють життя

Фогг Браян Джефрі

Tiny Habits. Крихітні звички, ...
243 грн.
Купить
Легко. Мистецтво простого життя без турбот і стресу

Джей Френсін

Легко. Мистецтво простого ...
311 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.