Генсон Рик «Незламність. Як закласти міцний фундамент спокою, сили та щастя»

Комплектация книг КМ-Букс до 5 рабочих дней!

АКЦИЯ до 31 августа
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 450 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

Незламність - це дещо більше, ніж просто здатність зносити нестерпне. Це те, без чого нам дуже важко долати стреси, розв'язувати проблеми зі здоров'ям чи, скажімо, у стосунках з людьми, гоїти старі душевні рани та й просто жити. Покроковий метод виховання у собі цієї риси, що його пропонує доктор Генсон, тісно пов'язаний із вченням про нейропластичність. Автор пояснює, як подолати негативну упередженість, як вичавити з себе болісні думки та переживання і замінити їх само співчуттям, почуттям власної гідності, радістю та внутрішнім спокоєм.

Сьогодні важко розраховувати на зовнішній світ. Отже, життєво важливо розвивати такі свої сторони, як вдячність та співчуття, які є ключем до тривалого добробуту у світі, що змінюється.

У своїй книзі, за допомогою свого фірмового стилю подачі матеріалу - суміші неврології та позитивної психології - автор бестселерів Нью-Йорк Таймс, доктор Рік Генсон, показує нам, як розробити дванадцять життєвих внутрішніх сил, закріплених у вашій нервовій системі. Тоді незалежно від того, як і куди кидатиме вас життя, ви завжди будете відчувати себе менш напруженими та впевнено шукати можливості, залишатися при цьому спокійними і зосередженими перед обличчям проблем.

Цей практичний посібник містить конкретні правила, практичний досвід, особисті приклади автора, ефективні способи взаємодії з іншими людьми - відновлення та поглиблення важливих стосунків. Підхід доктора Генсона базується на науці про позитивну нейропластичність. Він пояснює, як подолати негативність мозку, звільнити хворобливі думки і почуття, і замінити їх на співчуття, тверезу самооцінку, радість і внутрішню гармонію та спокій.

Рік Генсон - доктор філософії, психолог, старший науковий співробітник Наукового центру Greater Good Science Center у Берклі.

  • Рік Генсон - автор бестселерів за версією The New York Times!
  • Його книги перекладено на більше, ніж 26 мов!
  • Випускник Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі та засновник Велспрингського Інституту неврології та споглядальної мудрості.
  • Рік Генсон - гостьовий лектор в НАСА, Оксфорді, Стенфорді, Гарварді та інших відомих університетах.

Форрест Генсон - письменник і бізнес-консультант. Він редагує сайт Eusophi, веб-сайт, присвячений обміну високоякісним контентом від експертів у сфері щастя, здоров'я, багатства і мудрості. Випускник університету Берклі.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

До встречи с тобой

Мойес Джоджо

До встречи с тобой
143 грн.
Купить
Детская речь

Уорд Салли

Детская речь
384 грн.
Купить
Ревность

Бурже Поль

Ревность
55 грн.
Купить
Философия и искусство жизни

Дземидок Богдан

Философия и искусство ...
99 грн.
Купить
Теория Открытой Встречи. Единcтво тела и сознания

Шутц Уильям

Теория Открытой Встречи. ...
121 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.