Норман Дональд «Опанувати складність»

Комплектация книг ArtHuss до 5 рабочих дней!

Описание

Як давно ви останній раз дратувалися через незрозумілий інтерфейс, непродуману послідовність дій, нелогічність і неочевидність процесу використання здавалося б найпростіших і найзвичніших у побуті речей? Життя складне — констатує Дональд Норман, — і з цим треба змиритися, але не варто його ще більше ускладнювати. Тут йдеться про відповідальність дизайнера за те, яким буде споживацький досвід, адже знайоме кожному відчуття безпорадності та роздратування («воно не працює!!!») найчастіше стає наслідком погано зробленої дизайнерської роботи. Сучасна людина багато прагне від життя, тож «прості рішення» наші потреби не задовольнять, і хоча багато хто нарікає на складність технологій, аскезу простоти обирають одиниці. Нам усім доведеться жити в цьому складному світі, проте коли за складністю стоїть осмисленість, логіка й система — ми цілком здатні її опанувати.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Знамениті оповідки з діянь римських

Сборник

Знамениті оповідки з діянь ...
322 грн.
Купить
Настольная книга астролога. Вся астрология в одной книге - от простого к сложному

Вулфолк Джоанна Мартин

Настольная книга ...
480 грн.
Купить
20 самых эффективных инструментов онлайн-продаж

Солодар Мария

20 самых эффективных ...
419 грн.
Купить
Разумный инвестор

Грэм Бенджамин

Разумный инвестор
383 грн.
Купить
Богатый папа, бедный папа

Кийосаки Роберт

Богатый папа, бедный папа
401 грн.
Купить
Анатомия танца

Жаки Грин Хаас

Анатомия танца
448 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.