Кузікова Світлана «Основи психокорекції. Видання 2-ге, перероблене»

Комплектація книг Академія 1 робочий день!

Опис
Психологічна корекція як цілісна система означає доцільний і делікатний вплив на психічні структури особистості, покликаний сприяти її гармонійному розвиткові й повноцінному життю. У методологічно-інструментальній сфері цього впливу фокусуються знання особливостей особистісного розвитку в онтогенезі й можливих його ускладнень, розуміння механізмів і результатів дії на психіку психокорекційних методів і конкретних старань. Розкриття цих питань окреслило структуру і зміст пропонованого навчального посібника, в якому викладено теоретичні основи та передумови психокорекційної практики, методи корекції пізнавальної, емоційно-вольової сфер і поведінки особистості. Адресований студентам закладів вищої освіти.
Що ще купити
Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, кому вдалось

Шустер Тара

Купи собі той довбаний ...
250 грн.
Купити

Гарантія збереження !

Український книжковий інтернет-магазин "KNIGIng" несе повну відповідальність за збереження і цілісність при доставці замовлення.
Упакування в щільний тришаровий гофрований картон марки Т21. Захищаємо куточки книжок, роблячи спеціальну картонну вставку. Забезпечуємо пило- та вологозахист, застосовуючи обгортання в стрейч-плівку картонного упакування.