Лабковский Михаил «Хочу й буду. 6 правил щасливого життя, або Метод Лабковського в дії»

Комплектация книг Форс 5 рабочих дней!

Описание
У новому, доповненому, виданні з’явилися передмова і розділ, де психолог Михайло Лабковський докладно розбирає кожне правило, говорить про нюанси і пояснює методику, щоб застосовувати її стало простіше. Щоб жити стало легше, зрозуміліше, а головне — щасливіше. Психолог Михайло Лабковський цілком упевнений, що людина може і має право бути щасливою та робити лише те, чого хоче. Його книжка про те, як зрозуміти себе, досягти гармонії та навчитися отримувати задоволення від життя. Автор досліджує причини, що стають на заваді психічно здоровому способові життя: звідки в нас усвідомлені й неусвідомлені тривоги, страхи, чому ми не вміємо дослухатися до себе й налагоджувати стосунки з іншими людьми… Риса, що вирізняє Лабковського, — конкретика. На будь-яке найскладніше запитання він завжди дає гранично зрозумілу відповідь. Його вислови й поради такі радикальні, що багатьом доводиться спершу пережити не просто подив, а можливо, й шок. У рекомендаціях автор не ховається за обтічними формулюваннями, а чітко вказує причину проблем. І найголовніше — він знає, як цю проблему вирішити без заглиблення в дитячі психотравми й пильного розгляду вашого минулого. Якщо людина має знання і бажання, то змінить себе і своє життя на ліпше; це цілком реально. Мета будь-якої роботи психолога — особисте щастя й добробут пацієнта. Мета видання цієї книжки — особисте щастя кожного, хто її прочитає.
Отзывы
Что еще купить
Не мона. Відмовся від поганих звичок, віднайди силу духу і стань господарем свого життя!

Синсеро Джен

Не мона. Відмовся від ...
270 грн.
Купить
До себе ніжно. Книга про те, як цінувати й берегти себе

Примаченко Ольга

До себе ніжно. Книга про те, ...
216 грн.
Купить
Ми такі задовбані. Перевірений спосіб подолати вигорання й відновити енергію

Шах Эми

Ми такі задовбані. ...
216 грн.
Купить
Інкогніто. Таємне життя мозку

Иглмен Дэвид

Інкогніто. Таємне життя ...
234 грн.
Купить
Інтервальне голодування

Фанг Джейсон

Інтервальне голодування
216 грн.
Купить
Радість руху. Як фізична активність додає впевненості, зближує людей і робить їх щасливішими

Макгонигал Келли

Радість руху. Як фізична ...
240 грн.
Купить
Копірайтинг в алгоритмах

Костюченко Ирина

Копірайтинг в алгоритмах
225 грн.
Купить
Вікова психологія. 5-те видання

Савчин Мирослав, Василенко Леся

Вікова психологія. 5-те ...
266 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.