Фреймут Ольга «Про любов»

Комплектация книг Snowdrop в течение 7 дней

Описание

«Про любов» – друга книга серії «Школа пані Фреймут» після «Етикету», посібника з гарних манер для панянок з гарним почуттям гумору. «Про любов» – збірка, до якої обрано невідомі твори відомих авторів про любов небанальну. До Коханого, до Дитини, Батьківщини і до Себе. У книзі вперше публікуються есеї Олі Фреймут, фрагменти яких вже давно й гучно обговорюють в Інтернеті. До збірки ввійшли унікальні твори Ольги Кобилянської, Фаіни Раневської, Лесі Українки, Юрія Винничука, Наталени Королеви, Марини Цвєтаєвої та Антона Чехова. Вперше перекладено і представлено українською малознані твори О.Генрі, Оскара Вайлда, Вірджинії Вулф та Кейт Шопен, яка писала у 1900-х роках для американського «Vogue». «Про любов» – обрана книга для обраних. Покликана торкатися серця і залишати приємний посмак... ... Книга стане розрадою та стильним подарунком для тих, кого любите.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Як подолати неспокій і почати жити

Карнеги Дейл

Як подолати неспокій і ...
86 грн.
Купить
Як здобувати друзів і впливати на людей. Поcібник для дівчат

Карнеги Дейл

Як здобувати друзів і ...
72 грн.
Купить
Як здобувати друзів і впливати на людей

Карнеги Дейл

Як здобувати друзів і ...
77 грн.
Купить
Лагом. Шведські секрети щасливого життя

Экерстрём Л.А.

Лагом. Шведські секрети ...
230 грн.
Купить
Хітмейкери. Наука популярності та змагання за увагу

Томпсон Дерек

Хітмейкери. Наука ...
Предзаказ
Восьмой навык: От эффективности к величию

Кови Стивен

Восьмой навык: От ...
328 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.