Стоун Брэд «Продається все. Ера Amazon»

Комплектация книг Наш Формат в течение 1-5 дней

Описание

«Продається все. Джефф Безос та ера Amazon» — не лише історія успіху новаторської компанії, а й свого роду посібник, інструкція для тих, хто хоче створити свій бізнес. Бред Стоун захопливо пише про зародження і розвиток Amazon — від часів створення компанії на Волл-стріт на початку 1990-х і дотепер. Amazon одним із перших побачив необмежені можливості інтернету. Стоун розкриває секрет успіху засновника Amazon Джеффа Безоса, одного із найвидатніших бізнес-лідерів сучасності і невтомного генератора ідей, та в деталях розповідає, як Безос дисципліновано і подекуди педантично втілює новаторські ідеї у життя, ламає стереотипи і не визнає загальноприйнятих правил, запроваджуючи натомість свої. Для кого книга Для топ-менеджерів, підприємців і всіх амбітних читачів. Чому ця книга Підчас написання цієї книги автор, Бред Стоун, спілкувався з сотнями колишніх і теперішніх працівників Amazon, з рідними і друзями Джеффа Безоса. Такої ґрунтовної біографії компанії, що назавжди змінила те, як ми купуємо і читаємо, світ ще не бачив. Про автора Бред Стоун — американський письменник і журналіст, який віддавна висвітлює події Кремнієвої долини та компанії Amazon зокрема. Оглядач видань Newsweek, New York Times та Bloomberg Businessweek. Живе в Сан-Франциско. Відгуки про книжку «Джефф Безос — однин з найбільш далекоглядних новаторів нашої епохи. Він, як і Стів Джобс, робить цілу революцію у галузі. Переконлива розповідь Бреда Стоуна передає усю пристрасть і блиск персони Безоса». Волтер Айзексон, автор бестселерів «Інноватори», «Стів Джобс», «Ейнштейн»

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Тренируй свою память. Японская система сохранения здоровья мозга

Кавашима Рюта

Тренируй свою память. ...
Предзаказ
Как заставить работать мозг в любом возрасте. Японская система развития интеллекта и памяти

Кавашима Рюта

Как заставить работать ...
Предзаказ
Ежедневник личностного роста. 365 и 1 страница, которые выведут вас на новый уровень

Новак Алекс

Ежедневник личностного ...
Предзаказ
Кодекс состоятельных. Живи, как 1% населения в мире

Салливан Пол

Кодекс состоятельных. ...
326 грн.
Купить
Как перевоспитать трудных родителей и другие проблемы, которые должен решать "разведчик"-подросток

Максимов Андрей

Как перевоспитать трудных ...
Предзаказ
Третья книга, которой нет. 16 вопросов к себе, необходимых для выдающихся результатов

Новак Алекс

Третья книга, которой нет. ...
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.