Стоун Брэд «Продається все. Ера Amazon»

Комплектация книг Наш Формат в течение 1-5 дней

Описание

«Продається все. Джефф Безос та ера Amazon» — не лише історія успіху новаторської компанії, а й свого роду посібник, інструкція для тих, хто хоче створити свій бізнес. Бред Стоун захопливо пише про зародження і розвиток Amazon — від часів створення компанії на Волл-стріт на початку 1990-х і дотепер. Amazon одним із перших побачив необмежені можливості інтернету. Стоун розкриває секрет успіху засновника Amazon Джеффа Безоса, одного із найвидатніших бізнес-лідерів сучасності і невтомного генератора ідей, та в деталях розповідає, як Безос дисципліновано і подекуди педантично втілює новаторські ідеї у життя, ламає стереотипи і не визнає загальноприйнятих правил, запроваджуючи натомість свої. Для кого книга Для топ-менеджерів, підприємців і всіх амбітних читачів. Чому ця книга Підчас написання цієї книги автор, Бред Стоун, спілкувався з сотнями колишніх і теперішніх працівників Amazon, з рідними і друзями Джеффа Безоса. Такої ґрунтовної біографії компанії, що назавжди змінила те, як ми купуємо і читаємо, світ ще не бачив. Про автора Бред Стоун — американський письменник і журналіст, який віддавна висвітлює події Кремнієвої долини та компанії Amazon зокрема. Оглядач видань Newsweek, New York Times та Bloomberg Businessweek. Живе в Сан-Франциско. Відгуки про книжку «Джефф Безос — однин з найбільш далекоглядних новаторів нашої епохи. Він, як і Стів Джобс, робить цілу революцію у галузі. Переконлива розповідь Бреда Стоуна передає усю пристрасть і блиск персони Безоса». Волтер Айзексон, автор бестселерів «Інноватори», «Стів Джобс», «Ейнштейн»

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Игры, в которые играют люди

Берн Эрик

Игры, в которые играют люди
111 грн.
Купить
Дао Винни - Пуха

Хофф Бенджамен

Дао Винни - Пуха
181 грн.
Купить
Понимая Трампа. Правдивая история о человеке, а не о президенте

Гингрич Ньют

Понимая Трампа. Правдивая ...
323 грн.
Купить
Как научиться выступать на публике за 7 дней

Эйвери Мэтт

Как научиться выступать на ...
102 грн.
Купить
Игра в матрицу. Как идти к своей мечте, не зацикливаясь на второстепенных мелочах

Дули Майкл

Игра в матрицу. Как идти к ...
221 грн.
Купить
Книга прощения. В согласии с собой. Прощение подлинное и мнимое

Виилма Л.

Книга прощения. В согласии ...
240 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.