Стоун Брэд «Продається все. Ера Amazon»

Комплектация книг Наш Формат в течение 7 дней

Описание

«Продається все. Джефф Безос та ера Amazon» — не лише історія успіху новаторської компанії, а й свого роду посібник, інструкція для тих, хто хоче створити свій бізнес. Бред Стоун захопливо пише про зародження і розвиток Amazon — від часів створення компанії на Волл-стріт на початку 1990-х і дотепер. Amazon одним із перших побачив необмежені можливості інтернету. Стоун розкриває секрет успіху засновника Amazon Джеффа Безоса, одного із найвидатніших бізнес-лідерів сучасності і невтомного генератора ідей, та в деталях розповідає, як Безос дисципліновано і подекуди педантично втілює новаторські ідеї у життя, ламає стереотипи і не визнає загальноприйнятих правил, запроваджуючи натомість свої. Для кого книга Для топ-менеджерів, підприємців і всіх амбітних читачів. Чому ця книга Підчас написання цієї книги автор, Бред Стоун, спілкувався з сотнями колишніх і теперішніх працівників Amazon, з рідними і друзями Джеффа Безоса. Такої ґрунтовної біографії компанії, що назавжди змінила те, як ми купуємо і читаємо, світ ще не бачив. Про автора Бред Стоун — американський письменник і журналіст, який віддавна висвітлює події Кремнієвої долини та компанії Amazon зокрема. Оглядач видань Newsweek, New York Times та Bloomberg Businessweek. Живе в Сан-Франциско. Відгуки про книжку «Джефф Безос — однин з найбільш далекоглядних новаторів нашої епохи. Він, як і Стів Джобс, робить цілу революцію у галузі. Переконлива розповідь Бреда Стоуна передає усю пристрасть і блиск персони Безоса». Волтер Айзексон, автор бестселерів «Інноватори», «Стів Джобс», «Ейнштейн»

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Как работать по четыре часа в неделю

Феррис Тимоти

Как работать по четыре ...
514 грн.
Купить
Вы или вас: профессиональная эксплуатация подчиненных. Регулярный менеджмент для рационального руков

Фридман Александр

Вы или вас: ...
658 грн.
Купить
Личная эффективность

Сборник

Личная эффективность
333 грн.
Купить
Стратегия счастья: Как определить цель в жизни и стать лучше на пути к ней

Лоэр Джим

Стратегия счастья: Как ...
302 грн.
Купить
Управление бизнесом

Сборник

Управление бизнесом
333 грн.
Купить
На крючке: Как разорвать круг нездоровых отношений

Далсегг Ауд

На крючке: Как разорвать ...
133 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.