Стоун Брэд «Продається все. Ера Amazon»

Комплектация книг Наш Формат в течение 1-5 дней

Описание

«Продається все. Джефф Безос та ера Amazon» — не лише історія успіху новаторської компанії, а й свого роду посібник, інструкція для тих, хто хоче створити свій бізнес. Бред Стоун захопливо пише про зародження і розвиток Amazon — від часів створення компанії на Волл-стріт на початку 1990-х і дотепер. Amazon одним із перших побачив необмежені можливості інтернету. Стоун розкриває секрет успіху засновника Amazon Джеффа Безоса, одного із найвидатніших бізнес-лідерів сучасності і невтомного генератора ідей, та в деталях розповідає, як Безос дисципліновано і подекуди педантично втілює новаторські ідеї у життя, ламає стереотипи і не визнає загальноприйнятих правил, запроваджуючи натомість свої. Для кого книга Для топ-менеджерів, підприємців і всіх амбітних читачів. Чому ця книга Підчас написання цієї книги автор, Бред Стоун, спілкувався з сотнями колишніх і теперішніх працівників Amazon, з рідними і друзями Джеффа Безоса. Такої ґрунтовної біографії компанії, що назавжди змінила те, як ми купуємо і читаємо, світ ще не бачив. Про автора Бред Стоун — американський письменник і журналіст, який віддавна висвітлює події Кремнієвої долини та компанії Amazon зокрема. Оглядач видань Newsweek, New York Times та Bloomberg Businessweek. Живе в Сан-Франциско. Відгуки про книжку «Джефф Безос — однин з найбільш далекоглядних новаторів нашої епохи. Він, як і Стів Джобс, робить цілу революцію у галузі. Переконлива розповідь Бреда Стоуна передає усю пристрасть і блиск персони Безоса». Волтер Айзексон, автор бестселерів «Інноватори», «Стів Джобс», «Ейнштейн»

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Язык интуиции. Как понять, что чувствуют, думают и хотят другие люди

Эпли Николас

Язык интуиции. Как понять, ...
Предзаказ
SISU. Финские секреты упорства, стойкости и оптимизма

Найлунд Джоанна

SISU. Финские секреты ...
Предзаказ
Мужчины как они есть

Тайрииз Гибсон

Мужчины как они есть
Предзаказ
Искренняя красота. Жизнь в гармонии с собой и природой

Альба Джессика

Искренняя красота. Жизнь в ...
460 грн.
Купить
Все бабы как бабы, а я - дура на миллион

Раков Николай

Все бабы как бабы, а я - дура ...
94 грн.
Купить
LYKKE. Секреты самых счастливых людей

Борманс Лео

LYKKE. Секреты самых ...
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.