Остервальдер Александр «Розробляємо ціннісні пропозиції. Як створити продукти та послуги, яких хочуть клієнти»

Комплектация книг Наш Формат 2-5 рабочих дня!

Описание

Книжка «Розробляємо ціннісні пропозиції. Як створити продукти та послуги, яких хочуть клієнти» — посібник для тих бізнесменів і підприємців, які прагнуть створювати корисні товари та послуги, будувати міцні стосунки зі споживачами і не викидати при цьому грошей на вітер. Щоб зробити бізнес успішним, варто знайти клієнтський сегмент і задовольнити його потреби — звучить майже як аксіома. Та як дізнатися, що саме потрібно споживачеві І як не помилитися Відповісти на ці питання допоможе друга книжка Александера Остервальдера й команди практиків, присвячена розробленню ціннісних пропозицій. Це своєрідна шпаргалка для вибагливого бізнесмена-практика. Автори пояснюють, як розробляти ціннісні пропозиції й тестувати їх, не витрачаючи зайвих грошей і часу, як ставити себе на місце користувача, переводити команду з режиму «проспати нудну нараду» на «працювати злагоджено й ефективно». Щоб не гаяти читацький час, автори подають інформацію доступно й структуровано, без зайвих сторінок. Запропоновані інструменти й історії успішних компаній ідеально доповнюють бізнес-комікси. Автори книжки покроково показують, як створити привабливий товар чи пропозицію, від якої споживачі не зможуть відмовитися. А цікава візуалізація максимально сприяє освоєнню їхніх ідей і спонукає застосовувати навички на практиці.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Усвідомленість. Як знайти гармонію в нашому шаленому світі

Пенман Денни

Усвідомленість. Як знайти ...
290 грн.
Купить
Сьома сила

Генкок Кевін

Сьома сила
315 грн.
Купить
37 буддійських штук. Як пережити бентежні часи

Корнюшина Ольга

37 буддійських штук. Як ...
250 грн.
Купить
Чому матусю все дістало

Сімс Джилл

Чому матусю все дістало
290 грн.
Купить
Стартап. Скейлап. Скрюап

Аппело Юрген

Стартап. Скейлап. Скрюап
320 грн.
Купить
Спокій. Гра. Розвиток

Макнамара Дебора

Спокій. Гра. Розвиток
350 грн.
Купить
Тримайтеся за своїх дітей

Мате Габор, Ньюфелд Гордон

Тримайтеся за своїх дітей
350 грн.
Купить
Цілуйте мене міцно

Гонсалес Карлос

Цілуйте мене міцно
300 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.