Кови Стивен «Спершу найважливіше! Жити, любити, вчитися, залишити слід»

Комплектация книг КСД 2-5 рабочих дня!

Описание

Витрачайте свій час на найважливіше, все інше почекає… «Спершу найважливіше» спростовує всі стереотипи класичного тайм-менеджменту. Автор дає низку ефективних порад, перевертаючи традиційний підхід до організації часу, допомагає визначити, що необхідно зробити саме зараз, а що відкласти на потім. Це не книжка-годинник, яка буде відраховувати секунди та хвилини виконання завдань, це книжка-орієнтир, що допоможе ефективно розподілити завдання за пріоритетами та досягти максимального успіху в майбутньому. Книжка, що навчить не просто керувати своїм часом і своїм життям. Ви зможете визначити, що є дійсно важливим, поставити мету та рухатися до неї, не зважаючи ні на що. Про автора: Стівен Р. Кові — провідний американський консультант у галузі керівництва, експерт із самоуправління та ефективної організації життя, успішний бізнесмен і лектор. Він належить до числа 25 найвпливовіших американців за версією журналу Time, а його видання «7 звичок надзвичайно ефективних людей» — один із найкращих ділових посібників за останні 100 років. Книжки Кові перекладено 40 мовами, продано понад 20 мільйонів примірників.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Криминальная психология

Кантер Дэвид

Криминальная психология
150 грн.
Купить
Мой маленький блокнот. Эмоции

Невиль Сесиль

Мой маленький блокнот. ...
117 грн.
Купить
Мой блокнот. Зелёные тренировки

Эмбюрже Флоранс

Мой блокнот. Зелёные ...
117 грн.
Купить
Боротьба за правду. Як мій дядько переміг брехню

Мороз Оксана

Боротьба за правду. Як мій ...
140 грн.
Купить
Теорія брехні

Экман Пол

Теорія брехні
149 грн.
Купить
Мужчины: Инструкция по применению

Шаманов Михаил

Мужчины: Инструкция по ...
114 грн.
Купить
Танец с абсурдом

Ливитт Фред

Танец с абсурдом
150 грн.
Купить
Психодрама. Психотерапия расстройств личности

Хинтермейер Соня

Психодрама. Психотерапия ...
130 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.