Браун Брене «Стань сильнішим»

Комплектация книг КСД в течение 1-5 дней

Описание

Як «прочитати» власні емоції, навчитися обговорювати їх із близькими? Як реагувати на критику щодо себе? Як звестися на ноги після поразки для другого шансу? «Стань сильнішим» — книга про те, як знайти в собі мотивацію та сили пережити життєві негаразди й втрати. Бестселер за версією «The New York Times», який вже понад рік залишається однією з найпопулярніших книг з психології за рейтингом «Amazon». Техаський гумор і відвертість, що дозволяють Брене достукатися до зневірених сердець, також зробили популярними її публічні виступи: відеодоповідь письменниці про вразливість на щорічній Американській інтелектуальній конференції TED стала п’ятою у світі за популярністю серед виступів президентів та нобелівських лауреатів, зібравши більше ніж 25 мільйонів переглядів. Жінка, яка пережила болісне розлучення, чи менеджер після невдалого проекту — немає різниці, боретеся ви з особистими чи професійними труднощами. Після падіння необхідно підніматися. Важливо лише одне: не ховати в собі біль невдачі в очікуванні емоційного вибуху, депресії чи хвороби, а отримати знання про свої почуття. Вони стануть основою нових, кращих стосунків. Розпізнати свої емоції, проаналізувати, що у ваших думках є правдою, а що вигадками та припущеннями, — і написати нове, щасливе закінчення власної історії. Брене Браун вважає: найкращий психолог, який дасть лад вашому життю, — це ви самі! Брене Браун — американська письменниця й психолог, професор Х’юстонського університету, яка вивчає проблеми сорому та вразливості.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Твердость характера. Как развить в себе главное качество успешных людей

Дакворт Ангела

Твердость характера. Как ...
Предзаказ
Технология блокчейн - то, что движет финансовой революцией сегодня

Тапскотт Дон

Технология блокчейн - то, ...
Предзаказ
Рождение художника. Создай себя заново в осознанном творчестве.

Лангер Элен

Рождение художника. Создай ...
Предзаказ
Руководство по обращению с душой. Мудрые мысли на каждый день

Стрэйд Шерил

Руководство по обращению с ...
Предзаказ
Руководство по обращению с душой. Мудрые мысли на каждый день

Стрэйд Шерил

Руководство по обращению с ...
Предзаказ
Катализатор величия

Сухов Сергей

Катализатор величия
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.