Моборн Рене «Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції»

Комплектация книг КСД в течение 1-5 дней

Описание

«Стратегія блакитного океану» — одна з найвідоміших книг зі стратегічного планування останніх десятиріч. За 10 років із часу виходу з друку не полишала Топ-10 бізнес-видань на Amazon, стала бестселером на п’яти континентах, перекладена більш ніж 40 мовами та розійшлася накладом у 3,5 мільйона примірників. Викладені в ній ідеї довели свою ефективність не лише в бізнесі, але й у діяльності некомерційних організацій, державному секторі, виконавчій владі та навіть у мистецтві. Це нове й розширене видання доповнено досвідом практичного застосування стратегії, рекомендаціями з перетворення досягнень на постійний процес оновлення та аналізом найпоширеніших пасток, які чекають на шляху до створення комерційно переконливого блакитного океану. Бізнес без конкуренції — це реальність! Вона існує лише там, де в червоному океані кривавої боротьби за споживача під агресивними гаслами «Захопити!», «Змусити!» чи «Витіснити!» компанії змагаються за право вивести на ринок черговий звичний товар у новій обгортці. Але, щоб створити справді успішний бізнес, необхідно запропонувати щось особливе. Слід вийти на широкий простір Блакитного океану — вільний від конкуренції ринок новаторських пропозицій. Ця книга, що стала справжньою філософією успіху, пропонує створити нову бізнес-модель за 150 стратегічних кроків, уже пройдених автогігантом Ford, фітнес-компанією Curves, виробником побутової техніки Philips, магазином цифрової музики iTunes, цирком Du Soleil та тисячами інших лідерів ринку.

Отзывы

Одна из наиболее известных и эффективных книг по бизнес-стратегиям!
KNIGIng 2017-05-02 16:13:27

Написать отзыв

Что еще купить

Таргетированная реклама в социальных сетях: точно в яблочко. Получайте больше клиентов из Facebook и Instagram

Щербаков Сергей

Таргетированная реклама в ...
Предзаказ
Передові країни. В очікуванні нового «економічного дива»

Шарма Ручир

Передові країни. В ...
Предзаказ
Не рычите на собаку

Прайор Карен

Не рычите на собаку
Предзаказ
Договориться не проблема. Как добиваться своего без конфликтов и ненужных уступок

Восс Крис

Договориться не проблема. ...
Предзаказ
Дао Вінні-Пуха. Принципи даосизму на прикладі найвідомішого у світі ведмедя

Гофф Бенджамин

Дао Вінні-Пуха. Принципи ...
Предзаказ
Фріланс на західному ринку – як розпочати та досягти успіху!

Стоянович Роман

Фріланс на західному ринку ...
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.