Рендал Рей «Сучасна теорія грошей»

Комплектация книг Наш Формат в течение 7 дней

Описание

Книжка відомого американського економіста Рендала Рея ґрунтовно розкриває сучасну теорію грошей, розуміння якої може кардинально змінити ваш погляд на економіку.

ТЕМАТИКА

Макроекономіка, фінанси, історія, політологія, соціологія.

ПРО КНИЖКУ

Сучасна теорія грошей є логічною альтернативою традиційним поглядам на макроекономіку. На противагу загальноприйнятим уявленням про грошово-кредитну та фіскальну політику, ця книжка допоможе по-новому поглянути на процес створення грошових систем і на роль, яку гроші відіграють у різних режимах валютного курсу. Автор також детально пояснює, чому приховування справжніх джерел походження державних коштів стримує розвиток демократичного суспільства і перешкоджає забезпеченню інтересів громадськості.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Книжка буде цікава насамперед фінансистам, економістам, політикам, однак викладені в посібнику ідеї доступні для широкого кола читачів.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Цей посібник заповнює прогалину між формалізованим академічним поданням ідей сучасної теорії грошей і підходом блогерів. Рендал Рей починає з базових принципів і підводить до теорії, як насправді працюють гроші. Чітка й проста форма викладу дає широкому колу читачів ґрунтовне розуміння теорії та природи грошей, а довідкова інформація й огляди досліджень, подані в окремих блоках, підкріплюють теоретичні знання.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Как работать по четыре часа в неделю

Феррис Тимоти

Как работать по четыре ...
514 грн.
Купить
Вы или вас: профессиональная эксплуатация подчиненных. Регулярный менеджмент для рационального руков

Фридман Александр

Вы или вас: ...
658 грн.
Купить
Тайм менеджмент. Искусство планирования и управления своим временем и своей жизнью

Моргенстерн Джулия

Тайм менеджмент. Искусство ...
183 грн.
Купить
Единственный способ бросить курить навсегда

Карр Аллен

Единственный способ ...
289 грн.
Купить
Женщины, которые любят слишком сильно

Норвуд Робин

Женщины, которые любят ...
238 грн.
Купить
Легкий способ бросить курить

Карр Аллен

Легкий способ бросить ...
143 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.