Рендал Рей «Сучасна теорія грошей»

Комплектация книг Наш Формат в течение 7 дней

Описание

Книжка відомого американського економіста Рендала Рея ґрунтовно розкриває сучасну теорію грошей, розуміння якої може кардинально змінити ваш погляд на економіку.

ТЕМАТИКА

Макроекономіка, фінанси, історія, політологія, соціологія.

ПРО КНИЖКУ

Сучасна теорія грошей є логічною альтернативою традиційним поглядам на макроекономіку. На противагу загальноприйнятим уявленням про грошово-кредитну та фіскальну політику, ця книжка допоможе по-новому поглянути на процес створення грошових систем і на роль, яку гроші відіграють у різних режимах валютного курсу. Автор також детально пояснює, чому приховування справжніх джерел походження державних коштів стримує розвиток демократичного суспільства і перешкоджає забезпеченню інтересів громадськості.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Книжка буде цікава насамперед фінансистам, економістам, політикам, однак викладені в посібнику ідеї доступні для широкого кола читачів.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Цей посібник заповнює прогалину між формалізованим академічним поданням ідей сучасної теорії грошей і підходом блогерів. Рендал Рей починає з базових принципів і підводить до теорії, як насправді працюють гроші. Чітка й проста форма викладу дає широкому колу читачів ґрунтовне розуміння теорії та природи грошей, а довідкова інформація й огляди досліджень, подані в окремих блоках, підкріплюють теоретичні знання.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Ощадливе виробництво

Вумек Джеймс

Ощадливе виробництво
252 грн.
Купить
Засліплені блиском

Рейден Аджа

Засліплені блиском
225 грн.
Купить
Чому варто жити далі

Гейг Метт

Чому варто жити далі
180 грн.
Купить
Вояки

Роуч Мэри

Вояки
162 грн.
Купить
HR-брендинг в Україні. Теорія та практика

Рябоконь Татьяна

HR-брендинг в Україні. ...
181 грн.
Купить
Священна книга стартапера. Як збудувати успішну компанію

Бланк Стив

Священна книга стартапера. ...
203 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.