Крістіан Браян «Життя за алгоритмами»

Комплектація книг Наш Формат 1 робочий день!

Опис
Про що книга «Життя за алгоритмами» автора Браян Крістіан, Том Гріффітс Навчіться застосовувати алгоритми для вирішення проблем.
ТЕМАТИКА КНИГИ Саморозвиток, психологія, алгоритмічне мислення, методики вирішення проблем.
ПРО КНИЖКУ Іноді ми заздримо машинам, які розраховують усе до дрібниць і не помиляються. Та що, як і люди можуть жити за алгоритмами й отримувати передбачуваний результат? Вигідно і вчасно продати гараж, знайти собі пару та навіть зв’язати светр. Як стверджують автори, усі ці дії можуть бути успішними, якщо дотримуватися певної послідовності кроків, що і є загадковим алгоритмом.
ДЛЯ КОГО КНИЖКА Для широкого кола читачів, всіх, хто хоче навчитись вирішувати типові проблеми, з якими люди стикаються щодня.
ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА У цій книжці Браян Крістіан і Том Ґріффітс розповідають про теорію, за основу якої взято дослідження комп’ютерних алгоритмів, що можуть застосовуватися для розв’язання побутових проблем. Жити за алгоритмами не означає існувати за одноманітною схемою. Це означає шукати найкращий варіант вирішення проблем, витрачаючи оптимальну кількість зусиль і часу.
ПРО АВТОРА БРАЯН КРІСТІАН — АВТОР БЕСТСЕЛЕРА WALL STREET JOURNAL «НАЙЛЮДЯНІША ЛЮДИНА», ПЕРЕКЛАДЕНОГО БАГАТЬМА МОВАМИ. ТОМ ҐРІФФІТС — ПРОФЕСОР ПСИХОЛОГІЇ ТА КОГНІТИВНИХ НАУК У БЕРКЛІ, ОЧОЛЮЄ ЛАБОРАТОРІЮ ОБЧИСЛЮВАЛЬНОЇ КОГНІТИВНОЇ НАУКИ.

Гарантія збереження !

Український книжковий інтернет-магазин "KNIGIng" несе повну відповідальність за збереження і цілісність при доставці замовлення.
Упакування в щільний тришаровий гофрований картон марки Т21. Захищаємо куточки книжок, роблячи спеціальну картонну вставку. Забезпечуємо пило- та вологозахист, застосовуючи обгортання в стрейч-плівку картонного упакування.