Сборник «Де це? Орієнтуємось у просторі»

Комплектация книг Пегас 1 рабочй день!

Описание
Вчитися орієнтуватися в просторі вже з 2-3 років украй необхідно - мабуть, батьків не варто переконувати, наскільки це важливо. А чому це так важливо? Передусім, для правильного і ефективного розвитку мислення в ранньому віці. Що означає правильного? Це означає, строге відповідати критеріям необхідних навичок і умінь, що відповідають 2-х, 3-х або 4-х літньому віку. А що означає - ефективного? Це означає - прояв творчих завдатків, формування особових якостей, таких, як здатність самостійно шукати і знаходити рішення в різних життєвих ситуаціях. Яких, наприклад? Як орієнтуватися в просторі, потрапивши в незнайому ситуацію. Скажімо, в парковій зоні, лісовому масиві або незнайомій вулиці. Для цього потрібно упевнено орієнтуватися в самих елементарних просторових категоріях - де ліво, де право, що означає спереду, ззаду, між, поблизу, вгорі, внизу. Цей книжка-картон з допомогою: веселих віршів, що розвивають знання

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.