Сборник «ДЖУНГЛІ»

Комплектация книг Пегас 1 рабочй день!

Описание
Страшно в джунглях? З новою книгою для малюків з наклейками і розфарбовуваннями "Джунги" - ні крапельки! Ну, як може бути страшно, дивлячись на такі довірливі очі лінивця. Який до того ж рухається дуже повільно і спить велику частину дня - ось життя! Чи, скажімо, на броненосця. Та він сам від страху швиденько закопується в землю! А це ще хто? Абсолютно дивна істота, та ще з якимсь хоботом. Слон такий маленький, чи що? Та ні! Це ж мурахоїд. Діти його зовсім не цікавлять. Тільки мурашки. Тим більше, у нього є одна таємниця, яку він від усіх приховує. Але...тільки не від читачів книги наклейок Джунглі. Яка? Нехай дітвора сама відшукає її в цій книжці - в коротких описах характерних особливостей тропічних тварин. Діти дізнаються: чи уміє плавати ягуар; як звуть найбільшу папугу у світі; який птах живиться нектаром квіток - ну, майже, як бджілка; чи живуть в джунглях коти; якого кольору отруйні жаби; хто з мешканців джунглів реве голосніше за самих
Что еще купить
Що робити, якщо...Безпека на вулиці

Шипарьова О.В.

Що робити, якщо...Безпека на ...
30 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.