Сборник «ФЕРМА»

Комплектация книг Пегас 1 рабочй день!

Описание
У народних казках дітвора весь час зустрічається з їх постійними героями: півнем, собакою, козою, вороною. Але, виявляється, у них є саме справжнє, не казкове, а цілком всамоделішнее житло, де вони всі разом складають єдину, дружну сім'ю. Про те, що це за житло, як воно облаштоване, і хто в ньому ще живе, крім відомих героїв народних казок, дітвора дізнається з цієї нової книжки наклейок. За допомогою 73 барвистих наклейок малюк самостійно обустроет невелику тваринницьку ферму на приватному сільському подвір'ї. Для нього це це стане захоплюючою, розвиваючою грою. Адже треба проявити: спостережливість; уважність; навички порівняльного мислення; терпіння, заселяючи мешканців ферми, кожного в свій будиночок, щоб вони не пересварилися один з одним. А це запросто, якщо, скажімо, кота помістити в курник, собаку в крільчатник, курку-квочку на бджолиний вулик. Розмальовки - дуже важлива частина цієї книги. Вони розвивають моторику, навички малювання, художня уява. Велика розфарбування, на розворот, пропонує розфарбувати за зразком все сільське подвір'я. Але на цьому цікаві ігри в книжці не закінчуються! Хлопців чекає колективна гра, умови якої заховані усередині книги. Залишається одне - тільки швидше
Что еще купить
Що робити, якщо...Безпека на вулиці

Шипарьова О.В.

Що робити, якщо...Безпека на ...
30 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.