Сборник «Казки малюкам »

Комплектация книг Пегас в течение 7 дней

Описание

Як ви гадаєте, якою має бути по-справжньому класна дитяча книжка з казками? Незвичайною! Напевно, казковою і... якоюсь чарівною. Точнісінько такою, як оця новинка в серії «Книжка-пазл» — «Казки малюкам». Ця книга чарівна, бо казки в ній оживають: Колобок; Ріпка; Теремок; Троє поросят; Зайчикова хатка; Курочка Ряба сходять з великих яскравих малюнків книжкових сторінок і разом з маленькими читачами самі стають учасниками захопливих ігор. У що? Ну, звичайно ж, у казки! Колобок гратиме, як він тікає від вовка, ведмедя, лисиці, наспівуючи при цьому свою веселу пісеньку; Дід, баба, онучка, Жучка чекають мишку, щоб дружно витягнути ріпку; А Теремок наповниться галасливими гостями. А ще Ніф-Ніф, Нуф-Нуф і Наф-Наф, зайчикові друзі та загадкова курочка, що несе золоті яйця, — усі вони разом з малюком створять — кожен свою — казку у вигляді великого, на всю сторінку, малюнка. Точніше, допоможуть скласти з розрізнених шматочків закінчений казковий малюнок — складуть казки! Хіба це не чари? Адже у складених дитячими руками пазлах немов починають лунати голоси казкових героїв. Ніби оживають, написані великим шрифтом на цупких картонних сторінках, самі літери в текстах казок. Складання пазлів переносить уяву дитини безпосередньо в казку. Це активно розвиває творче мислення. А крім того, уважність, дрібну моторику, навички зосередженої діяльності, бажання й надалі дружити з дитячою книжкою.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Фізика

Гоник Ларри

Фізика
143 грн.
Купить
Большая говорящая книга с дополненной реальностью для малышей

Доманская Людмила

Большая говорящая книга с ...
380 грн.
Купить
Лялька

Наклейки

Лялька
19 грн.
Купить
Курча

Наклейки

Курча
19 грн.
Купить
Кит

Наклейки

Кит
19 грн.
Купить
Їжачок

Наклейки

Їжачок
19 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.