Сборник «ЛІС»

Комплектация книг Пегас 1 рабочй день!

Описание
Нова книга для дітей про тварин в нашому інтернет-магазині знайомить малюків з мешканцями лісових хащ Європи і України. У дятла, кабана, оленят, білки, сови і крота є, виявляється, один спільний великий будинок - дуже гостинний, щедрий на дари і казково красивий. Завдання дитячої книги наклейок «Ліс» - не тільки розповісти про цікаві моменти рисах і звичках лісових жителів - частих героїв дитячих казок. Але і прищепити бажання дітворі частіше ходити в гості в цей воістину чарівний будинок, ставитися з повагою і любов'ю до його господарям. І тоді сама назва цього будинку стає чарівним! Як тільки вимовляєш його, простір навколо, немов, наповнюється ароматом хвої, цілющих трав і лугових квітів. Ілюстратор і автор текстів про лісових тварин Елеонора Барзотті разом з дизайнерами та редакцією видавництва Пегас чудово передає дітям через книжкові сторінки цю казкову атмосферу. У цьому здорово допомагають 40 наклейок з лісовими тваринами, квітками, грибами. А також великі контури розмальовок соні, оленя, їжака, куниці, білки, кабана. У ємних описах гранично доступно, просто і зрозуміло виділяється головна, характерна риса кожного лісового жителя: навіщо кабан риє своїм рилом землю; для чого кріт викопує довгі ходи під землею; коли полює лисиця; яку птицю і чому називають пересмішник Малюка чекають також захоплюючі, ігрові завдання і весела, цікава гра.
Что еще купить
Що робити, якщо...Безпека на вулиці

Шипарьова О.В.

Що робити, якщо...Безпека на ...
30 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.