Федиенко Василий «Підготовка руки до письма»

Комплектация книг Школа до 5 рабочих дней!

АКЦИЯ до 31 января!
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 450 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

Зошит укладено за чинними програмами розвитку, навчання і виховання дітей середнього дошкільного віку («Дитина», «Дитина в дошкільні роки», «Українське дошкілля»). Працюючи за цим зошитом, дитина навчиться визначати певний звук у словах, розрізняти на слух короткі та довгі слова, класифікувати предмети й називати узагальнювальні слова, складати короткі розповіді, казки тощо, аналізувати вчинки, висловлювати своє ставлення, робити висновки, вільно використовувати слова з різних сфер життєдіяльності. Цей унікальний за змістом і методичним наповненням робочий зошит допоможе підготувати руку дитини старшого дошкільного віку до письма у школі. Робота передбачає наявність певних елементарних графічних навичок: вміння працювати із зошитом і олівцем, проводити лінії, обводити за пунктиром та зафарбовувати прості контури тощо. Матеріал кожного розділу відповідає принципу інтеграції, тобто до занять з підготовки руки до письма інтегровано матеріал з природознавства, математики, логіки, розвитку мовлення тощо. Це дає дитині змогу не лише набути певних графічних навичок, а й закріпити знання про природу, культуру, людей, саму себе. У зошиті використано найсучасніші методики та спеціально дібрані цікаві й різноманітні вправи з розвивальними завданнями, які враховуюють провідні освітні лінії розвитку. Істотним доповненням до навчальної роботи з підготовки до письма є комплекс гімнастичних вправ для пальчикі, для зору, а також різноманітних розвивальних і рухливих ігор для закріплення здобутих навичок.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Ґравіті Фолз. Історії. Щасливого ЛІТОвина!

Сказки

Ґравіті Фолз. Історії. ...
45 грн.
Купить
Ґравіті Фолз. Історії. Цілодобова крамничка… жахів!

Сборник

Ґравіті Фолз. Історії. ...
45 грн.
Купить
Тренажер з читання

Третяк О

Тренажер з читання
32 грн.
Купить
Логіка.Веселий тренажер

Сборник

Логіка.Веселий тренажер
32 грн.
Купить
Усі види розборів української мови

Сборник

Усі види розборів ...
38 грн.
Купить
Прислів'я та приказки

Сборник

Прислів'я та приказки
44 грн.
Купить
Логіка 5+

Каплуновская Е. Н.

Логіка 5+
44 грн.
Купить
Математика 5+

Каплуновская Е. Н.

Математика 5+
44 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.