Сборник «ПРИНЦЕСИ»

Комплектация книг Пегас 1 рабочй день!

Описание
Казка ... Ах, яка казка - життя принцес! Хоч би трішки, хоча б один день побути справжньою принцесою! Ну, скажіть, хто з дівчат не будував в уяві свій повітряний казковий замок ... А там, в цьому замку ... Нова книга Принцеси в інтернет-магазині дитячої літератури «Пегас» відкриє маленьким читачкам привабливу, казкову таємницю: яким життям живуть юні вінценосні особи там, за кріпосними стінами, в неприступних вежах королівських замків. Там, де неодмінно повинен бути розкішний внутрішній двір, що потопає в фонтанах і зелені. І обов'язково просторі зали для ігор. І, звичайно ж, кімнати відпочинку. Ці дівочі уяви, немов, підглянуті ілюстратором і автором цієї книги. І тепер, за допомогою 66 наклейок, великих розмальовок та захоплюючих ігор - всього цього з лишком в зручній, компактній книжці - кожна наша читачка зануриться в дивовижні мрії, хоч би трішки побути справжньою принцесою. Вони бувають тільки в дитинстві ... І тільки в дитячій книзі. Саме в традиційній паперовій книжці, де шелест сторінок співзвучний шелесту листя в королівському саду. І де на картинках можна доторкнутися до витонченої, ошатною кареті. Де в яскравій кімнаті для принцес своїми ручками поправити ліжко принцеси, покласти на крісло дзеркальце і іграшки, розташуватися з олівцями для розмальовок на королівському столі. А на поличку покласти свою улюблену книгу. І хоч все це здебільшого наклейки - не в цьому справа. Головне, що саме так живуть справжні принцеси.
Что еще купить
Що робити, якщо...Безпека на вулиці

Шипарьова О.В.

Що робити, якщо...Безпека на ...
30 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.