Шипарьова О.В. «Що робити, якщо...Безпека на вулиці»

Комплектация книг Торсинг 1 рабочй день!

Описание
Усі ми, батьки, дуже хвилюємося щоразу, коли відпускаємо дитину саму на вулицю, бо розуміємо є небезпеки, які можуть завдати шкоди здоров'ю та життю. Книга "Безпека на вулиці" стане в нагоді юному читачеві. Адже в ній подано різноманітні ситуації, які можуть трапитися з дитиною на вулиці: чи то незнайомець пропонує кудись із ним піти, чи то зустрілася зграя собак тощо. Також представлено чекліст - це пам'ятка про те, як треба діяти в тій чи іншій ситуації. У кінці кожної історії юному читачеві запропонована рубрика "Перевір себе", завдання в якій він виконає за допомогою наліпок. Опрацювавши матеріал цієї книги, ваша дитина вмітиме діяти в багатьох складних життєвих ситуаціях.
Что еще купить
Що робити, якщо...Безпека на вулиці

Шипарьова О.В.

Що робити, якщо...Безпека на ...
30 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.