Гресь Анна «Квест у місті. Школа навиворіт. Що робити, якщо…?»

Комплектация книг Основа 1 рабочй день!

Описание
А ви впевнені, що ваша дитина готова йти до школи? «Так! Звісно готова!» — відповість більшість батьків. Адже дитина вже вміє читати та лічити. Але замисліться: як поводитиметься ваша дитина, якщо вона, наприклад, запізнилася на урок, або забула, де знаходиться їдальня? Для маленького першокласника це може спричинити справжній стрес. Як же допомогти дитині знайти правильний вихід і водночас не розгубитися? Для психологічної підготовки до школи пропонуємо вашій увазі книгу-сенсацію «Школа навиворіт», аналогів якої в Україні немає! У чому її унікальність? Це справжня інструкція для матусь і татусів, що допоможе крок за кроком разом із дитиною розглянути найпоширеніші ситуації, які можуть трапитись із нею у школі, та навчити розв’язувати їх! Що робити, якщо:
  1. – боїшся йти до школи;
  2. – не можеш знайти свій клас;
  3. – соромишся знайомитись;
  4. – не знаєш, як звуть учителя;
  5. – однокласники не хочуть з тобою дружити.
І ще 28 найпоширеніших проблемних ситуацій у школі! Кожну ситуацію розглянуто максимально детально:
  1. – як поводитися не можна;
  2. – що краще вчинити у складній ситуації;
  3. – що відчуває дитина;
  4. – як повинні діяти батьки.
Книга допоможе батькам знайти правильні слова, аби підказати, допомогти, підтримати дитину, і у жодному разі не розв’язувати все ЗА неї!
Что еще купить
Мої гроші. Як розумно витрачати, заробляти і заощаджувати кошти

Бінгхем Джейн

Мої гроші. Як розумно ...
150 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.