Сборник «A way to Success: English Grammar for University Students. Year 1(Student's Book)»

Комплектация книг Фолио 2-5 рабочих дня!

Описание
Посібник «A Way to Success. English Grammar for University Students. Year 1» є складовою частиною навчального комплексу, до якого входить посібник з практики усного та писемного мовлення, диски з текстами для аудіювання, посібник для домашнього читання та посібник з практичної фонетики для студентів І курсів факультетів іноземних мов. Підручник складається з 7 уроків (Units), глосарію граматичних термінів та додатку з таблицею неправильних дієслів. Кожен урок має чітку побудову і містить дві частини: «Вивчаємо граматику разом», «Виконуємо вправи вдома». Матеріал кожної частини повністю відповідає програмі першого курсу факультетів іноземних мов ЗВО України, віковим особливостям студентів і поданий у формі зручних для опрацювання та запам’ятовування таблиць та схем. За рахунок комунікативного підходу до навчання граматики, професійно орієнтованих завдань, циклічності у повторенні вивченого граматичного матеріалу протягом усього курсу створюються умови для формування у студентів граматичної компетентності у різних видах мовлення, потрібної для розв’язання певних комунікативних завдань і задоволення майбутніх професійних потреб. Рівень складності мовного матеріалу відповідає рівню В1+ за шкалою Рекомендацій Ради Європи, що забезпечує реалізацію принципу наступності порівняно з Державним стандартом середньої освіти. Посібник з граматики можна використовувати у навчальному процесі і окремо від рекомендованого комплексу, а також при самостійному опрацюванні для систематизованого повторення граматичного матеріалу, вивченого в школі, поглиблення граматичних знань і удосконалення граматичних навичок і вмінь.
Отзывы
Что еще купить
Oxford. Інформатика. 2 клас

Сборник

Oxford. Інформатика. 2 клас
135 грн.
Купить
Історія України. Комплексне видання для підготовки до ЗНО. ЗНО 2022

Сорочинська Наталія

Історія України. ...
135 грн.
Купить
Хімія. Комплексна підготовка до ЗНО 2022

Березан Ольга

Хімія. Комплексна ...
160 грн.
Купить
Німецька мова. Комплексна підготовка до ЗНО 2022

Грицюк Ігор

Німецька мова. Комплексна ...
160 грн.
Купить
Фізика. Комплексна підготовка до ЗНО 2022

Сборник

Фізика. Комплексна ...
160 грн.
Купить
Українська література. Комплексна підготовка до ЗНО і ДПА 2022

Витвицька С.

Українська література. ...
160 грн.
Купить
Географія. Комплексна підготовка до ЗНО 2022

Заячук О.

Географія. Комплексна ...
160 грн.
Купить
Біологія. Комплексна підготовка до ЗНО 2022

Барна И.

Біологія. Комплексна ...
160 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.