Словарь «Collins: як говорити англійською. Розбираємося з нюансами слововжитку »

Комплектация книг КМ-Букс в течение 7 дней

Описание

«Як говорити англійською» від всесвітньовідомого видавництва Collins — це видання, що має на меті допомогти студентам будь-якого віку правильно використовувати окремі слова та вирази задля найточнішої передачі сенсу сказаного. Книгу побудовано у форматі словника, в якому статті впорядковано за алфавітом — і кожна містить максимально просте пояснення того, як і в яких випадках слід використовувати те чи інше слово, а також взаємодію цього слова з іншими. У статті також включено витяги з корпусу англійської мови Bank of English, що демонструють реальне вживання цих слів у щоденному спілкуванні з уточненнями про різницю між американським та британським варіантами. Окрім цього, у книзі подано короткий довідник з граматики, спеціально адаптований до потреб українського читача. Ефективний довідник, який містить надзвичайно прості пояснення майже всіх складних моментів вживання лексики англійської мови

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Жива Абетка

Карпина Елена

Жива Абетка
428 грн.
Купить
Школа малювання для малят

Сборник

Школа малювання для малят
36 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.