Словарь «Collins: як говорити англійською. Розбираємося з нюансами слововжитку »

Комплектация книг КМ-Букс до 5 рабочих дней!

АКЦИЯ до 31 мая
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 450 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

«Як говорити англійською» від всесвітньовідомого видавництва Collins — це видання, що має на меті допомогти студентам будь-якого віку правильно використовувати окремі слова та вирази задля найточнішої передачі сенсу сказаного. Книгу побудовано у форматі словника, в якому статті впорядковано за алфавітом — і кожна містить максимально просте пояснення того, як і в яких випадках слід використовувати те чи інше слово, а також взаємодію цього слова з іншими. У статті також включено витяги з корпусу англійської мови Bank of English, що демонструють реальне вживання цих слів у щоденному спілкуванні з уточненнями про різницю між американським та британським варіантами. Окрім цього, у книзі подано короткий довідник з граматики, спеціально адаптований до потреб українського читача. Ефективний довідник, який містить надзвичайно прості пояснення майже всіх складних моментів вживання лексики англійської мови

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

До встречи с тобой

Мойес Джоджо

До встречи с тобой
143 грн.
Купить
Українсько-чеський розмовник

Шурма С.

Українсько-чеський ...
29 грн.
Купить
Правила ПРОЇЗДУ ПЕРЕХРЕСТЬ

Дерех З.Д.

Правила ПРОЇЗДУ ...
57 грн.
Купить
Ключові компетентності. Я вивчаю відсотки

Старова О.О.

Ключові компетентності. Я ...
41 грн.
Купить
100 експрес-уроків української. Частина 2. Комплект

Авраменко Александр

100 експрес-уроків ...
99 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.