Рид Майн «ОЦЕОЛА, ВОЖДЬ СЕМІНОЛІВ»

Комплектация книг Арий до 5 рабочих дней!

Описание

Ця книга містить адаптований текст пригодницького роману «Оцеола, вождь семінолів» (1859) видатного англо­ірландсько­американського письменника Томаса Майна Ріда (1818–1883). Події розгортаються у 30­х рр. ХІХ ст. у Флориді під час Другої семінольської війни. Джордж і Віргінія Рендольфи, діти збіднілого плантатора, предками якого були індіанці, знайомляться з благородним Пауелло (Оцеолою), який виявився вождем племені семінолів. Головна інтрига твору пов’язана з трагічним коханням Віргінії й Оцеоли та боротьбою Джорджа за право взяти за дружину індіанку Маюмі. Текст супроводжується системою вправ, метою яких є перевірити розуміння змісту прочитаного, відпрацювати та закріпити лексику й граматичні конструкції, сприяти розвитку мовленнєвих навичок і творчих здібностей у дітей. Вправи розроблено з урахуванням сучасних вимог методики викладання іноземних мов. До книги додаються підсумковий тест і англо­український словник. Призначена для учнів загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, а також широкого кола читачів, які вивчають англійську мову самостійно.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Читанка веселкова 3 клас

Науменко В. О., Сухопара І. Г.

Читанка веселкова 3 клас
54 грн.
Купить
Читаємо в колі друзів 2 клас

Антонова Л.А., Ларіна О.В., Іщенко О.Л.

Читаємо в колі друзів 2 ...
54 грн.
Купить
Читаємо в колі друзів 3 клас

Антонова Л.А, Буглак Ю.Г.

Читаємо в колі друзів 3 ...
54 грн.
Купить
Читанка Чарівне слово 2 клас

Науменко В. О., Сухопара І. Г.

Читанка Чарівне слово 2 ...
54 грн.
Купить
Читанка Вікно у світ 4 клас

Науменко В. О., Сухопара І. Г.

Читанка Вікно у світ 4 клас
54 грн.
Купить
The Tinderbox

Андерсен Ганс Христиан

The Tinderbox
37 грн.
Купить
Читання з наліпками

Фисина А.О.

Читання з наліпками
44 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.