Рид Майн «ОЦЕОЛА, ВОЖДЬ СЕМІНОЛІВ»

Комплектация книг Арий до 5 рабочих дней!

АКЦИЯ до 31 января!
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 450 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

Ця книга містить адаптований текст пригодницького роману «Оцеола, вождь семінолів» (1859) видатного англо­ірландсько­американського письменника Томаса Майна Ріда (1818–1883). Події розгортаються у 30­х рр. ХІХ ст. у Флориді під час Другої семінольської війни. Джордж і Віргінія Рендольфи, діти збіднілого плантатора, предками якого були індіанці, знайомляться з благородним Пауелло (Оцеолою), який виявився вождем племені семінолів. Головна інтрига твору пов’язана з трагічним коханням Віргінії й Оцеоли та боротьбою Джорджа за право взяти за дружину індіанку Маюмі. Текст супроводжується системою вправ, метою яких є перевірити розуміння змісту прочитаного, відпрацювати та закріпити лексику й граматичні конструкції, сприяти розвитку мовленнєвих навичок і творчих здібностей у дітей. Вправи розроблено з урахуванням сучасних вимог методики викладання іноземних мов. До книги додаються підсумковий тест і англо­український словник. Призначена для учнів загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, а також широкого кола читачів, які вивчають англійську мову самостійно.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Математика 5+

Каплуновская Е. Н.

Математика 5+
44 грн.
Купить
Математика

Заика А.

Математика
46 грн.
Купить
Мовлення 5+

Каплуновская Е. Н.

Мовлення 5+
44 грн.
Купить
Навчання грамоти 5+

Каплуновская Е. Н.

Навчання грамоти 5+
44 грн.
Купить
ENGLISN 5+

Кулікова О.

ENGLISN 5+
44 грн.
Купить
Читаємо швидко

Сборник

Читаємо швидко
56 грн.
Купить
Усі види розборів української мови

Сборник

Усі види розборів ...
38 грн.
Купить
Готуємо руку до письма 5+(Схвалено МОНУ))

Каплуновская Е. Н.

Готуємо руку до письма ...
44 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.