Довганец В. «Пригоди котика Томмі»

Комплектация книг 2Арий до 10 рабочих дней!

Описание

До цієї книги увійшли цікаві розповіді про захоплюючі пригоди котика Томмі, написані нашою співвітчизницею Вікто­рією Довганець. В оповіданнях йдеться про маленького котика, який разом зі своїми друзями пізнає світ: відвідує зоопарк, захоплюється веселкою, вчиться читати й рахувати. Адаптовані тексти супроводжуються системою вправ, метою яких є перевірити розуміння змісту, відпрацювати та закріпити лексику і граматичні конструкції, сприяти розвитку мовленнєвих навичок і творчих здібностей у дітей. Вправи розроблено з урахуванням сучасних вимог методики викладання іноземних мов. До книги додаються англо-український словник та підсумкові тести. Призначена для учнів початкових класів загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, а також широкого кола читачів, які вивчають англійську мову самостійно.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Загублений світ

Дойл Артур Конан

Загублений світ
35 грн.
Купить
Ярмарок марнославства

Теккерей Уильям

Ярмарок марнославства
38 грн.
Купить
Король Артур та його лицарі

Сборник

Король Артур та його ...
30 грн.
Купить
Аладдін

Сказки

Аладдін
26 грн.
Купить
Біле Ікло

Лондон Джек

Біле Ікло
38 грн.
Купить
Різдвяна пісня у прозі

Диккенс Чарльз

Різдвяна пісня у прозі
26 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.