Шюц Альфред «Структури життєсвіту»

Комплектация книг Фолио 2-5 рабочих дня!

Описание

У цій праці, яка методологічно спирається на спадщину Гусерля і на Веберову синтезу систематичної та історичної соціологи, презентовано результати інтенсивної методологічної рефлекси в царині соціальних наук, яку Альфред Шюц здійснював впродовж трьох десятиліть. Хоча його смерть у 1959 році завадила завершенню цієї роботи, внутрішня єдність і прозорість концепції, що пронизує працю, залишену у вигляді фрагментів, надали можливість Томасу Лукману підготувати працю до друку відповідно до інтенцій самого Альфреда Шюца. Працю всього життя Альфреда Шюца відзначає центральне прагнення, а саме прагнення обґрунтувати можливість того, що суб’єктивний сенс людської дії може бути визначеним об’єктивно, тобто науково.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Анімація

Селбі Ендрю

Анімація
456 грн.
Купить
Відтворення шрифтової спадщини: 40 оригінальних шрифтів

Лесняк Володимир

Відтворення шрифтової ...
447 грн.
Купить
Структури життєсвіту

Шюц Альфред

Структури життєсвіту
540 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.