Мазурик Данута «Українська мова для іноземців.Крок за кроком»

Комплектация книг 2Фолио в течение 5-10 дней

Описание

Пропонований підручник призначений для навчання іноземців української мови від початкового («нульового») рівня до рівня В1 (Рубіжного). Опанування матеріалу підручника дасть змогу іноземцеві навчитися говорити, читати, писати українською мовою та розуміти її на слух у межах комунікативних тем «Знайомство», «Зовнішність», «Характер», «Сім’я», «Уподобання», «Навчання», «Відпочинок» тощо. Матеріал викладено за комунікативно-когнітивним принципом і поділено на 37 уроків.

Зміст підручника відповідає вимогам і нормам, що містить Навчальна програма з української мови для відділень/факультетів доуніверситетської підготовки іноземних громадян, затверджена Міністерством освіти і науки України. Підручник передбачає роботу з викладачем (консультантом) і може бути використаний як для навчання в групі чи для індивідуальної роботи, так і в процесі дистанційного навчання. Підручник одномовний, що дає змогу застосовувати його в багатонаціональних групах без мови-посередника.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

A way to Success.English for University Students.Year 2(Student's book) с диском

Тучина Н.

A way to Success.English for University ...
130 грн.
Купить
Теоретична механіка

Кузьо И.

Теоретична механіка
266 грн.
Купить
Китайська мова

Война Марина

Китайська мова
216 грн.
Купить
Зв'язки з громадскістю

Гримська М.

Зв'язки з громадскістю
126 грн.
Купить
Культура ранньомодерної Європи

Балух В.

Культура ранньомодерної ...
135 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.